Domovská stránka > Film > Filmové soutěže > Program Náchodské Prima sezóny 2018

Program Náchodské Prima sezóny 2018

NPS logo.png
NÁCHODSKÁ PRIMA SEZONA
12. ročník studentské filmové soutěže

Zveme vás  na soutěžní projekci studentských filmů
středa 16. května 2018
Kino Vesmír Náchod, malý sál videoprojekce

PROGRAM

10.00 zahájení soutěže
10.05 – 11.35 projekce 1. soutěžního bloku 90´
11.40 – 12.20 pohovory s porotou, rozbory filmů 40´
12.20 – 13.20 oběd
13.20 – 14.50 projekce 2. soutěžního bloku 90´
15.00 – 15.40 pohovory s porotou, rozbory filmů 40´
15.45 – 17.10 projekce 3. soutěžního bloku 85´
17.15 – 17.45 pohovory s porotou, rozbory filmů 30´
17. 45 vyhlášení výsledků, předání cen, zakončení soutěže

Porota: prof. Rudolf Adler, FAMU Praha
Ondřej Krejcar, Impuls Hradec Králové
Mgr. Jarmila Šlaisová, Hradec Králové


PROGRAM PROJEKCE

1.blok 10:05 – 90´

01. DÍVKA S KNIHOU
H 11:35 Jaroslav Beran, Tylova herecká škola Kutná Hora

02. PŘES FOTOFILM NEPÁLÍ SLUNÍČKO NA KSICHTĚ
A 02:45 Hana Vysloužilová, Ústí nad orlicí

03. MIA AND LESLIE
H 04:40 Adam Janata, EDUSO - SOŠ multimediální a propagační tvorby Praha

04 HOROLEZEC
A 00:50 Jonáš Jelínek, AnimaRoztoč, Roztoky u Prahy

05. MAREK
D 14:30 Tereza Motýlová, SPŠ sdělovací techniky Praha

06. FLAPPY BOY
A 00:50 Viktorie Fantová, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové

07. PEKLO NA MÍRU
A 04:30 Petr Sulan, Jana Mašková, SPŠ sdělovací techniky Praha

08. VOŃAVKA
A 02:30 Andrea Janovská, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové

09. POLOJASNÁ
D 13:30 Filip Pavlík, Barbora Benešová, Kristýna Justová, SPŠ sdělovací techniky Praha

10. THE PLAN HOW TO GET HOME (MOUCHA)

A 02:40 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové

11. SVĚDOMÍ
H 07:35 Daniel Dandul, Contrastudios

12.OBSTOJNÁ TRAFIKA
A 03:40 Kristýna Jelínková, Anima Roztoč, Roztoky u Prahy

13. KOLOBĚH PRÁZDNOTY
H 06:30 Martin Hromádka, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové

14. ČESKÉ LIDOVÉ PÍSNĚ
A 14:50 Kolektiv žáků ZUŠ Ledeč nad Sázavou



2. blok 90´

15. KŘÍDLA
D 10:30 Vilém Zavadil, EDUSO - SOŠ multimediální a propagační tvorby Praha

16. UKLIĎ SI
A 03:50 Martin Polák, EDUSO - SOŠ multimediální a propagační tvorby

17. SLOWN DOWN
D 02:20 František Petrů, Katolické gymnázium Třebíč

18. MAX
H 11:40 Václav Veselý, Tylova herecká škola Kutná Hora

19. UFO
A 01:30 Kačka Frgálová, Petra Havelková, Marika Krčmářová, Sára Kárníková
Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

20. CHALUPA
H 04:10 Zuzana Berná ZŠ Šromotovo, Hranice

21. PAT A MAT
H 09:00 Pavlína Kreuzová, Gymnázium F. Palackého, Valašské Meziříčí

22. VRBA
A 06:00 Dana Dittrichová, Johana Žabová, Kristýna Netušilová SPŠ sdělovací techniky Praha 02:20

23. AUTOMUTILACE

D 11:00 Kateřina Kohoutová, Kristýna Mašková SPŠ sdělovací techniky Praha

24. MACHINA
A 04:50 Marek Sosna SPŠ sdělovací techniky Praha

25. PITVA 8000
D 11:40 Matyáš Hroch, SPŠ sdělovací techniky Praha

26. NIGT HERALD
H 03:20 Jindřich Polák EDUSO - SOŠ multimediální a propagační tvorby

27. PÁVI
A 02:30 Matouš Felkel a kolektiv žáků Anima Roztoč, Roztoky u Prahy

28. WAIT OR LIVE
K 04:00 Martin Sojka, Střední škola služeb a podnikání Ostrava – Poruba



3. blok 85´

29. YAP
D 15:00 Michal Větrovský, SPŠ sdělovací techniky Praha

30. ŠNECI
A 00:20 Jan Čermák, AnimaRoztoč, Roztoky u Prahy

31. 1984
K 01:30 Darina Klímová, NAŠA TV, ZUŠ Police nad Metují

32. Mr. DUSTBIN
H 08:20 Stanislava Kotyková, Ambrozia, Hradec Králové

33. POTOMEK
D 12,30 Jindra Srnská, SPŠ sdělovací techniky Praha

34. DRAK ERŽO
A 01:50 Kateřina Charvátová, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové

35. ÚNIK
H 05:40 Petr Wolf, Gymnázium a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem

36. PEVNOST BOYARD
R 05:30 Pavla Mitašová, Katolické gymnázium Třebíč

37. LÁSKA NA POSLEDNÍ POHLED
A 02:20 Vítězslava Faltysová, Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

38. LÉTÁNÍ BEZ LETENKY
D 12:00 Ondřej Čálek, NAŠA TV, ZUŠ Police nad Metují

39. MY USEFUL PONY, EPIZODA: PARAZITI
Erika Šámalová, Katrin Hlavatá, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové

40. KOUSEK SNU
D 09:00 Jakub Gabrhel, Albrechtice u Českého Těšína


ŠKOLY

Gymnázium F. Palackého, Valašské Meziříčí
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Smejkala, Ústí nad Labem
Katolické gymnázium Třebíč
Střední uměleckoprůmyslová škola Ústí nad Orlicí
Střední škola uměleckých řemesel, Ostrava - Zábřeh
EDUSO – SOŠ multimediální a propagační tvorby Praha
Střední škola služeb a podnikání, Ostrava – Poruba
Tylova herecká škola Kutná Hora
Základní škola Šromotovo, Hranice
FAMO Písek
SVOŠF Písek
NAŠA TV, Základní umělecká škola Police nad Metují
Základní umělecká škola ZUŠ Ledeč nad Sázavou
AnimaRoztoč, Roztoky u Prahy
Ambrozia, umělecká agentura Hradec Králové
 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové