Domovská stránka > Aktuality > Tanec, tanec... 2016

Tanec, tanec... 2016

 

Krajská postupová přehlídka scénického tance mládeže a dospělýchScénický tanec

Městské divadlo v Jaroměři

7. května 2016 od 13 hodin

 

Pořádá Impuls Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit ve spolupráci s taneční skupinou Flash při TJ Sokol Jaroměř a ZŠ Na Ostrově,

za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Královéhradeckého kraje a Města Jaroměře.

 

Lektorský sbor:

Elvíra Němečková, pedagožka, taneční kritička

Jana Portyková, zástupce pro nehudební obory ZUŠ Na Střezině Hradec Králové,

divadelnice a scénografka

Jan Sklenář, herec Klicperova divadla

Zlata Bartošová, tanečnice a pedagožka působící na ZUŠ v Ústí nad Orlicí

Petra Slavíková, tanečnice a pedagožka

 

 

PROGRAM

 

1.Flash, ZŠ Na Ostrově a TJ Sokol Jaroměř

IMAGO                                                                                                                       

Choreografie: Lenka Halašová, Jaruška Škvorová

Hudba: John Taverner

 

2. ZUŠ v Dobrušce

KŘEHKÉ TAJNOSTI                                                                                                     

Choreografie: Petra Felcmanová a kolektiv

Hudba: Gabrielle Aplin

 

 3. ZUŠ AKORDY Červený Kostelec

EROZE                                                                                                                        

Choreografie: Blanka Rejholdová a dívky

Hudba: Valgeir Sigurssou

 

4. ZUŠ Hronov

DOZRÁT                                                                                                                     

Choreografie: Zuzana Zítková

Hudba: Patrick Dorobisz

 

5. Flash, TJ Sokol Jaroměř

Když zahlédneš Vílu/Zmizí…/Přesto ty chceš/Zahlédnouti/Vílu…      

Choreografie: Lenka Halašová

Hudba: Bohuslav Martinů

 

6. ZUŠ Dobruška

ŘEČ DUŠE                                                                                                                   

Choreografie: Petra Felcmanová a kolektiv

Hudba: Ashram

 

7. ZUŠ Bedřicha Smetany Nové Město nad Metují  

DUALISMUS                                                                                                              

Choreografie: Veronika Dlouhá + tanečnice

Hudba: Four Tet

 

 

PŘESTÁVKA

 

 

8. ZUŠ Trutnov

MIKROKOSMOS INDIVIDUÁLNÍ OSAMĚLOSTI                                                    

Choreografie: Kateřina Talavašková a žáci

Hudba: Soundtrack HER

 

9. ZUŠ v Dobrušce

NAJÍT SE                                                                                                                     

Choreografie: Lenka Matysová a Kateřina Raisová

Hudba: Ashram

 

10. ZUŠ Náchod

POD NAPĚTÍM                                                                                                          

Choreografie: kolektiv děvčat

Hudba: Major Lazer

 

11. ZUŠ Bedřicha Smetany Nové Město nad Metují  

LIDSKÁ PŘIROZENOST                                                                                             

Choreografie: Veronika Dlouhá + tanečnice

Hudba: Woodkid

 

12. ZUŠ Habrmanova Hradec Králové

SPOLEČNOST                                                                                                             

Choreografie: Petra Šustová

Hudba: Ramin Djawadi

 

13. Taneční škola DaM  

WORKSHOP                                                                                                              

Choreografie: Anna Malá

Hudba: DJ Tibi (Jaz Shepheard Remix, Ludovico Einaudi)

 

14. TS Puls SVČ Opava  

KDYŽ TO NA NÁS PADNE...                                                                                     

Choreografie: Eva Vondálová

Hudba:  LoopTok

 

 

PŘESTÁVKA

 

 

15. BT studio Pardubice

ATTRAZIONE MAGNETICA /Magnetická přitažlivost/                                         

Choreografie: Naďa Gregorová

Hudba: Toru Takemitsu

 

16. ZUŠ Habrmanova Hradec Králové

PROBUZENÍ

Choreografie: Petra Šustová

Hudba: Franz Schubert

 

17. ZUŠ AKORDY Červený Kostelec

MÍSTO                                                                                                                        

Choreografie: Blanka Rejholdová a dívky

Hudba: Steve Reich

 

18. Taneční škola DaM  

VICE VERSA                                                                                                               

Choreografie: Anna Malá

Hudba: Drehz

 

19. BT studio Pardubice

SETKÁNÍ PO LETECH         

Choreografie: Naďa Gregorová

Hudba: Astor Piazzolla

 

20. YOU CAN DANCE Trutnov

NITROženy                                                                                                                

Choreografie: členové souboru pod vedením K. Talavaškové

Hudba: Armand Amar a neznámý autor

 

21. Flash TJ Sokol Jaroměř

VESLOVAT VE SLOVECH                                                                            

Choreografie: Lenka Halašová, Lenka Vrzáková, Michal Vach

Hudba: Max Richter

 

 

Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové