3. téma do Napříč tvorbou

Třetí téma: „Toje dost, že jsi nás taky jednou vyvez.“/ VÝLET
Posílejte své povídky, fotky, videa, nahrávky, obrázky ad. od 22. 2. do 7. 3. na mail: pr@impulshk.cz a pokud máte Facebook, přidejte se do uzavřené skupiny a vkládejte přímo do alba

Sociální distanc a separace trvá už dlouho, a proto jsme se opět rozhodli vymyslet něco, co nás rozveselí, zabaví a vůbec vytrhne z karanténní rutiny. Poskytneme virtuální prostor, kde se kreativně projevíme a budeme moci svou tvorbu sdílet.  Při prvním lock downu jsme vymysleli Fotokaranténu, focení na několik témat. Tentokrát chceme dát prostor všem. A proto, pokud fotíte, točíte, píšete, malujete, tančíte, hrajete divadlo, nebo cokoli dalšího a máte chuť potrápit své mozkové a kreativní buňky, pak čtěte dál:

  • Postupně zveřejníme ve 14denních intervalech 5 témat: filmových hlášek.
  • Každý účastník zašle na dané téma pouze jednu práci. Účast ve všech tématech není povinná.
  • Vaše práce můžete posílat e-mailem, nebo sdílet v uzavřené skupině na FB (odkaz níže).
  • Zasláním svého příspěvku automaticky souhlasíte s jeho zveřejněním v uzavřené skupině FB a na našem webu.
  • Přijímáme práce ve formátu textu, fotky, obrázku a videa (popř. zvuku). U AV záznamů prosíme o max. délku příspěvku do 3 min.
  • Bude vyhlášeno divácké hlasování, a to prostřednictvím FB skupiny nebo e-mailem. Do týdne po skončení tématu zveřejníme výsledky hlasování. Práce zůstanou nadále k vidění. Nejoblíbenější příspěvky budou odměněny drobnými dárky.

Fotogalerii příspěvků najdete i na našem webu

Napříč tvorbou

 

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.