BESEDA s Jakubem Kudláčem

Beseda s tvůrcem , 17-19 hodin

Anotace
Beseda s úspěšným skladatelem filmové a divadelní hudby, jehož skladby obohatily desítky divadelních představení (Národní divadlo, Divadlo J. K. Tyla Plzeň, MeetFactory, Východočeské divadlo Pardubice, Klicperovo divadlo, Národní divadlo Brno, Divadlo Husa na provázku, Švandovo divadlo a mnoho dalších) a také filmů (Pérák, Zlatý podraz, Krajina ve stínu, minisérie České televize Božena). Za hudbu k filmu Krajina ve stínu získal ocenění Český lev. Jakub Kudláč představí svou tvorbu a přiblíží, v čem je skládání hudby pro film a divadlo specifické.

Prof. Mgr. Jakub Kudláč, Ph.D.
Vystudoval Státní konzervatoř v Bratislavě, filosofii na Filozofické faktultě UK a doktorát na FAMU. Filmové hudbě se věnuje také jako pedagog na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a na pražské FAMU. Vedle divadelní a filmové hudby zkomponoval také znělky pro Pražské Quadriennale 2007, pro filmový festival One World 2006 a Mezinárodní festival dokumentárních filmů v Jihlavě 2005.

https://www.csfd.cz/tvurce/126215-jakub-kudlac/biografie/
https://www.i-divadlo.cz/profily/jakub-kudlac

 

Přihláška a platba

Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Organizace / Spolek / Soubor

 

Organizace / Firma / Jméno
Ulice
Město
PSČ
IČ *
DIČ *
Kurzovné zaplatím *
Cena celkem
100 Kč
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů!
Musíte souhlasit s obchodními podmínkami!

Dáme impuls vaší tvorbě!

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.