ONLINE: Ekologická udržitelnost kulturních akcí

 Termín: 31. března 2021 od 17:00 do 19:00 hod.
Způsob: ONLINE přes aplikaci Zoom (není potřeba registrace)
Cena: 300,- Kč (uhraďte přes platební bránu níže)

Anotace:
Chcete se dozvědět, jak uspořádat kulturní akci a chovat se přitom ekologicky a šetrně k našemu životnímu prostředí?
Workshop Tomáše Fialy vás uvede do složitosti ekologické problematiky a pokusí se vám dát rady, jak být v daném kulturním projektu ekologický a stále efektivní. Tomáš Fiala je zakladatel a organizátor světoznámého hudebního festivalu Brutal Assault, který se pyšní silným ekologickým přístupem. Byl první, který v České republice dostal do hry recyklovatelné kelímky, celý catering probíhá bez plastů a obecně hledá co nejsofistikovanější řešení, která posouvají ekologii celého festivalu ještě o stupeň dál.

Lektor:
Bc. Tomáš Fiala
Do pořádání koncertů vtrhl hned po absolvování studií nejdříve pod hlavičkou Shindy Productions, aby se vše později transformovalo na Obscure Promotion. Obscure Promotion ročně pořádá okolo 120 akcí s návštěvností od 30 lidí až po pětitisícové haly.
Mimo to paralelně stavěl festival Brutal Assault, který se za 25 let existence stal jednou z nejrespektovanějších akcí v Evropě v rámci metalové subkultury. Kromě těchto aktivit je spojený s organizací Sea Shepherd a v Karlíně provozuje malé veganské bistro Veggie Garden.

Přihláška a platba

Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Organizace / Spolek / Soubor

 

Organizace / Firma / Jméno
Ulice
Město
PSČ
IČ *
DIČ *
Kurzovné zaplatím *
Cena celkem
300 Kč
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů!
Musíte souhlasit s obchodními podmínkami!

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.