Nábřeží umělců SVOBODA – LÁSKA – NADĚJE

Přijměte pozvábní na Nábřeží umělců, které proběhne na královéhradecké náplavce před Gymnáziem J.K.Tyla, a to 1. – 5. června 2021, vždy od 9.30 hodin.

V úterý 1. června oslavíme Den dětí! Výtvarný program bude doplněný o tanec, divadlo, relaxační a odpočinkové aktivity. Každý další den se můžete opakovaně účastnit workshopů a dílen, pokračovat v započaté práci nebo zkusit něco jiného. Pro výtvarně méně zdatné jedince budou opět připraveny pohybové aktivity nebo relaxační zóna.

V pátek 4. června bude náš hlavní den plný zábavy a umění, další workshopy a dílny, výstava celotýdenního plenéru, koloběžky, divadlo a tanec, kapely, občerstvení, market.

Výtvarné dílny a workshopy budou s použitím lehce dostupných materiálů /reakce na zavřené obchody, pracujeme s tím, co máme doma nebo nacházíme v přírodě/

  • workshopy a dílny pro děti, žáky a studenty od 3 let – k tématu Svoboda, láska, naděje s využitím výtvarných technik /kresba, malba, koláž, asambláž, fotogram/, land art, tvorba objektů a instalací – pod vedením lektorů
  • relaxační a pohybové aktivity, doprovodné programy
  • kvalitní a bezpečné zázemí – toalety, umývárna, dezinfekce, občerstvení

Na místě bude zabezpečena dostatečná hygiena, počet účastníků workshopů bude omezen, budeme dbát o vaše bezpečí a dodržíme všechna opatření!

Chcete-li se zúčastnit, napište na janavincencova@email.cz.
Jana Vincencová, koordinátor Nábřeží umělců
www.kk3.eu

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.