Natoč video na mobil

KDY: 3. října 2020  od 10:00 do 16:00 hod.
KDE: Centrum uměleckých aktivit (Ateliér – 1.patro)
Kapacita je omezena na maximální počet míst: 10
Cena:
500,- Kč (možnost rezervace a platby online níže)

Anotace:
Chcete komunikovat se světem pomocí filmu? Zaznamenat jedinečnou událost, nebo myšlenku? Zapojit se do proudu obrazových a zvukových médií na internetu?
Vše, co k tomu potřebujete je váš telefon! V našem kurzu se dozvíte, jak vytvořit technicky i stylisticky zvládnuté video. Kam otočit kameru, jak svítit, kde střihnout. A to všechno doma, s minimem nástrojů a techniky. Ať už jsou vašim cílem virální videa, audiovizuální kurzy, nebo fikce, poradíme vám, jak zdolat tuhle výzvu pomocí kreativity a tipů z praxe.

Lektor:
Šimon Macek vystudoval obor Film na Napier University v Edinburghu se zaměřením na střih a postprodukci. Pracuje jako filmový promítač, lektor a programátor. Ve volných chvílích zpracovává recenze, podcasty, videokurzy a vše audiovizuální.

Aneta Kohoutová vystudovala Teorie a dějiny dramatických umění na UP Olomouc, je externí vyučující Filmové historie, příležitostným redaktorem a spolupracovníkem kina Bio Central.

 

 

Přihláška a platba

Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Organizace / Spolek / Soubor

 

Organizace / Firma / Jméno
Ulice
Město
PSČ
IČ *
DIČ *
Kurzovné zaplatím *
Cena celkem
500 Kč
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů!
Musíte souhlasit s obchodními podmínkami!

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.