PRÁCE S KAMEROU A SVĚTLY V ATELIÉRU workshop v rámci filmového kempu Cinema Open

PRÁCE S KAMEROU A SVĚTLY V ATELIÉRU

Workshop probíhá v rámci filmového kempu Cinema Open. Přihlásit se může každý!
Cena 500,- Kč
 lektor: kameraman Ondřej Bíla

Praktický workshop v našem studiu. Ukážeme si, jaké druhy světel se v ateliéru používají a jak se pracuje s ateliérovým svícením u jednotlivých žánrů. Prakticky vyzkoušíme nasvícení scény ve studiu i kamerovou techniku. Probereme specifikace jednotlivých druhů ateliérů (zpravodajství, publicistika, zábavné pořady, televizní seriály), co obnáší práce osvětlovače a jak probíhá komunikace mezi hlavním kameramanem a osvětlovačem.

Maximálně 12 účastníků workshopu.

Lektor: MgA. Ondřej Bíla
Kameraman, steadicamový operátor, využívá profesionální televizní i filmovou techniku. Podílí na výrobě mnoha televizních pořadů a zpravodajství (Superstar, Tvoje tvář má známý hlas, Polopatě, Loskuták, Prostřeno atd…), natáčí živé přenosy pro ČT sport a O2TV sport. Již 10 let dodává pro švédskou televizi SVT tým kameramanů a řidičů sněžných skútrů pro zajištění živých přenosů ze závodů Visma Skiclassic (Vasův běh, Marcialonga, Jizerská 50 a dalších 12 závodů každou sezónu). Každoročně se podílí na výrobě živých přenosů z Mistrovství světa v Orientačním běhu po celém světě. Vystudoval obor kamera na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Přihláška a platba

Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Organizace / Spolek / Soubor

 

Organizace / Firma / Jméno
Ulice
Město
PSČ
IČ *
DIČ *
Kurzovné zaplatím *
Cena celkem
500 Kč
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů!
Musíte souhlasit s obchodními podmínkami!

Dáme impuls vaší tvorbě!

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.