VÝTVARNÝ KURZ Hany Paulusové

Kurz je určen pro každého, kdo chce skrze výtvarné umění komunikovat, relaxovat, baví ho  tvořit a trávit tak smysluplně svůj volný čas.

Termín: 5.října 2021 – 19. dubna 2022 (každé sudé úterý od 17:30 do 20:00 hod.)
Místo konání: Centrum uměleckých aktivit, Tomkova 139/22. Hradec Králové (Výtvarný ateliér – 1.patro)
Cena: 3.500,- Kč (celkem za 14 lekcí po 2,5 hodinách , tj. 100,-Kč za 1 hodinu)

Anotace:
V kurzu si projdeme klasické techniky kresby a malby. Naučíme se pracovat s tužkou, perem, rudkou, uhlem v kresbě. Temperou, akvarelem a akrylem v malbě. Hlavně se ale budeme snažit skrze jednotlivé techniky najít vlastní osobitou cestu, povzbudit naši kreativitu a mít radost a uspokojení z tvorby. Každá technika by měla být hlavně prostředkem k sebevyjádření. Cílem není být dokonalým mistrem v technice, ale člověkem, který dokáže hledat a nalézat originální řešení.

Lektor:
Bc. Hana Paulusová
Vystudovala pedagogiku volného času se zaměřením na výtvarnou výchovu na VOŠ pedagogické v Litomyšli. Poté absolvovala na Univerzitě Hradec Králové bakalářský obor Textilní tvorba. Učila výtvarné obory na ZUŠ v Chlumci nad Cidlinou a ZUŠ Střezina v Hradci Králové. V současné době studuje magisterský obor Výtvarná výchova pro ZUŠ a SŠ. Tvorba je pro ní nezbytná a přirozená. Vrací se opět ke klasickým technikám a přistupuje k nim s novými nápady a velkým nadšením. Své práce vystavovala v rámci kolektivních výstav v Praze, na zámku Kynžvart, ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové a na ZUŠ Střezina.

 

 

Přihláška a platba

Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Organizace / Spolek / Soubor

 

Organizace / Firma / Jméno
Ulice
Město
PSČ
IČ *
DIČ *
Kurzovné zaplatím *
Cena celkem
3500 Kč
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů!
Musíte souhlasit s obchodními podmínkami!

Dáme impuls vaší tvorbě!

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.