Centrum Budulínek
multifunkční prostor foto malba umění Hradec Králové

Centrum Budulínek

Adresa: Centrum Budulínek, Průmyslová 1198, Hradec Králové
Kdy: 13. – 14. 6. sobota a neděle, 14- 18
Program: : výstava, umění, tvořivé dílny pro děti od předškolního věku – malování s moukou, pískem a solí, malování na dřevo, papírové skládačky, malování na chodníku s Rodinnými pasy

Den otevřených ateliérů proběhne letos i v centru Budulínek, který se nově otvírá dne 25.5 . Bude to workshop pro nejmenší umělce ve věku od 4-5let.

Aktuální výstava:
A. a J. Klemensovi: Výběr z tvorby
Janetta Klemensová, absolventka SUPŠ Turnov, UHK Grafická tvorba – multimédia věnuji se hlavně minimalistické čb fotografii, tvořím nekonečný cyklus snímků „silent monochome poetry“, zachycuji  poezii všedních dnů, někdy témata rozvíjím dál do olejomalby.
Malba je další součástí mé tvorby, stejně tak kresba. Ráda kreslím naživo v plenéru, ale i podle živého modelu v ateliéru. Alexandr Klemens, původní profesí architekt, malíř a grafik věnuje se expresivní malbě olejem a akrylem, zachycuje místa síly v cyklu Katedrály, krajinu i krajinu lidskou, figurální, je také zručný grafik, tvoří lepty…

Důležité informace

Centrum Budulínek

13. - 14. 6. sobota a neděle, 14 - 18

Michaela Černá

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.