Film kemp

Cinema Open – festival audiovizuální tvorby a vzdělávání 
Lektoři pro Film Kemp – 4 workshopy v Centru uměleckých aktivit 14.11. od 10 –18 h – LETOS ZRUŠENO VZHLEDEM K VLÁDNÍM OPATŘENÍM!

 

Střih 
Anotace: Ideálně si přinesete již nějaký materiálkterý si během workshopu v naši vybavené střižně spolu s lektorem sestříháteNaučíte se základům střihu hlavně po praktické stránce.
Lektor: Šimon Macekvystudoval obor Film na Napier University v Edinburghu se zaměřením na střih a postprodukci. Pracuje jako filmový promítač, lektor a programátor. Ve volných chvílích zpracovává recenze, podcasty, videokurzy a vše audiovizuální. 

Technickýscénář
Anotace:  Seznámíte se filmovou řeči, kouknete do filmového vyprávění a přípravíte si scénář pro natáčení po technické stránce.
Lektor: MgA. Tereza Štěpánkovářežisérka a scénaristkaVystudovala Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně – obor filmová režie a scénáristika a Ionian University (Corfu, Řecko) – audiovizuální tvorba 

Rozpracované filmy - aneb Work in Progress s konzultacemi
Anotace: Pro filmaře kteří se chtěji posunout ve své tvorbě dálPřineste rozpracované filmy a spolu s profi lektorem je překopete a pojedete dál
Lektor: doc. RNDr. MgA. Martin ČIHÁK, Ph.D. 

Prácevestudiukamerasvětla
Anotace: Seznámite se s technikou ve filmovém studiu, s prací s kamerou a světlyVše si praktický vyzkoušíte, a pak  si u nás můžete natočit film!
Lektor: MgAOndřej Bílakameraman 

 

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.