Porota

POROTU v letošním roce ovládly ženy ve složení:
1) Alexandra Škampová, scénáristka a dramaturgyně, autorka prózy. Vystudovala scenaristiku na FAMU a od roku 2016 pracuje v ČT jako režisérka dne, tedy kordinátorka denního vysílání. 
2) Eva Toulová, česká režisérka, scenáristka, spisovatelka a malířka. Vstoupila ve známost především díky svým celovečerním filmům Šťastná, Camino na kolečkách a Jak se moří revizoři.
3) Tereza Štěpánková, česká režisérka a scenáristkaVystudovala Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně – obor filmová režie a scénáristika a Ionian University (Corfu, Řecko) – audiovizuální tvorba. 

Trojice porotkyň, online ohodnotila a vybrala v každé kategorii 1. a 2. místo. Autoři ani letos nebudou ochuzeni o slavnostní vyhlášení, které proběhne v neděli 15. listopadu. Vítězové obdrží poukaz na využití našeho filmového studia vč. technické pomoci. Druhým v pořadí nabízíme konzultace s členkou poroty a režisérkou Terezou Štěpánkovou.

 

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.