Wolkrův Prostějov 2015

 

Krajská postupová přehlídka sólových recitátorů Královéhradeckého kraje

Impuls Hradec Králové, Divadlo Jesličky Hradec Králové 

a Volné sdružení východočeských divadelníků

s finanční podporou Královéhradeckého kraje a Ministerstva kultury ČR

 

Divadlo Jesličky, Hradec Králové, 20. února 2015

33 účastníků

Lektorský sbor: Hana Kofránková, Lenka Chytilová, Jan Dvořák

 

1. KATEGORIE / 21 přihlášených recitátorů, účast 19

Diplom a postup

Anna VITVAROVÁ, ZUŠ Jaroměř   

Petr Nikl: Popletená pohádka je, když některá písmena zabloudí                                  

Zuzana JUKLOVÁ, ZUŠ Střezina HK

František Němec: Dáma u výslechu                                                           

 

Čestné uznání

Lukáš MAREK, Biskupské gymnázium HK

Jaroslav Seifert: Domov

           

2. KATEGORIE / 14 přihlášených recitátorů, účast 11

Diplom a postup

Judita BRODSKÁ, ZUŠ Střezina HK

Kateřina Tučková: Vyhnání Gerty Schnirch

Kateřina PRÁŠILOVÁ, ZUŠ Jaroměř

Vladimíra Čerepková: Čtyři básně ze sbírky Ryba k rybě mluví                           

 

Čestné uznání

Zdeněk  RYCHTERA, Biskupské gymnázium

Jáchym Topol: Pořád píšu    

Jiří ONDRÁČEK, Hořické gymnázium

J. K. Rowlingová:  Příběh tří bratří (Bajky barda Beedleho)                                  

 

3. KATEGORIE /4 přihlášení recitátoři, účast 3

Diplom a postup

Karel PEŠEK

Roger McGough: Vegetariáni                                                                                 

překlad: Pavel Šrut

 

 

Čestné uznání

Hana PROCHÁZKOVÁ

František Novotný: Dívám se pravdě do očí                                                                     

 

Poděkování za účast:

 

1. KATEGORIE

Vojtěch NOVÁK, ZUŠ Jaroměř   

Karolína NEZBEDOVÁ, PSJG HK

Kateřina LINKOVÁ, GY Nová Paka

Debora KRATOCHVÍLOVÁ, ZUŠ Jaroměř   

Barbora SKUTILOVÁ, OA TGM Kostelec nad Orlicí

Lenka JECHOVÁ, ZUŠ Jaroměř

Diana HOLÁ, PSJG HK

Tereza MIČIAKOVÁ, ZUŠ Střezina HK

Petra BŘEZINOVÁ, ZUŠ Jaroměř   

Kateřina ŠAROUNOVÁ, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou

Žofie BUCHALOVÁ, GY Nová Paka

Markéta POUROVÁ, ZUŠ Jaroměř   

Julie KRISTLOVÁ, SŠZE a SOU CHKT Kostelec nad Orlicí

Linda BIDLOVÁ, GY Nová Paka

Tereza VEDROVÁ, Hořické gymnázium,

Tereza HORNOVÁ, ZUŠ Hořice

Tereza MICHELOVÁ, ZUŠ Jaroměř                                                    

 

2. KATEGORIE

Renata BAŠOVÁ, PSJG HK

Kristýna DUFKOVÁ, ZUŠ Střezina HK

Sabina KULDOVÁ, PSJG HK

Radka GROHOVÁ, GY Nová Paka

Lucie NOVOTNÁ, PSJG HK

Gabriela STEJSKALOVÁ, Umělecká agentura AMBROZIA

Magdalena VLKOVÁ, ZUŠ Střezina HK

 

3. KATEGORIE

Monika NĚMEČKOVÁ, ZUŠ Jaroměř

Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové