Domovská stránka > Film > Vzdělávání > Paleta filmového vzdělávání v rámci festivalu Cinema Open

Paleta filmového vzdělávání v rámci festivalu Cinema Open

Paleta Cinema Open
 
V rámci 5.ročníku festivalu nezávislých filmů Cinema Open nabízíme pro filmové tvůrce a veřejnost zúčastnit se mimořádných vzdělávacích programů. V čele s Master class (specializovanou lekcí na zaměřenou uměleckou disciplínu) Jana Hřebejka zacílenou na filmovou režii. V nabídce pokračuje Master class scenáristy Petra Jarchovského a režisérky Slobodanky Radun, doplněné o zajímavou přednášku filmového publicisty Kamila Fily s představením portálu o nezávislém filmu Unitedfilm a nabídku uzavírá animační dílna na základní principy animace pro děti zkušených lektorů pražské Aeroškoly.
 
Neváhejte a registrujte si místo, kapacita je omezená!
 
 
Pátek 14.11.2014
 
Master class Slobodanka Radun17:00

Master class Slobodanka Radun

Master Class s debutující režisérkou zaměřená na filmovou režii a filmovou produkci. Jak se v ČR točí debut? Jak se točí nízkonákladový film? Jak se točí za svoje peníze?
 
 
 
 
 
 
 
 
Sobota 15.11.2014
 
Nezávislý film Kamila Fila13:30

Nezávislý film v ČR

Stav českého filmu a nezávislý sektor v ČR v odborném úhlu pohledu filmového publicistky Kamila Fily
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Master class Petr Jarchovský15:00

Master class Petr Jarchovský

Master Class s úspěšným českým scénáristou Petrem Jarchovským zaměřená na literární přípravu filmů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Animační dílna16:00

Animační dílna

Základní principy klasické animace pod vedením zkušených lektorů z Aeroškoly. Animační dílna umožní všem malým i velkým návštěvníkům vyzkoušet si na vlastní kůži, jak se tvoří animovaný film. Přijďte si natočit svůj krátký klip metodami klasické ploškové a materiálové animace na speciálních animačních stolech. V naší dílně to zvládne opravdu každý. Kapacita pouze 10 míst.
 
 
 
 
 
 
 
Master class Jan Hřebejk17:00

Master class Jan Hřebejk

Master Class s předním českým režisérem Janem Hřebejkem zaměřená na filmovou režii.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Program se bude konat v druhém sále Bio Central, ulice Karla IV. v Hradci Králové v avizovaný čas. Délka programů je od 1 do 2 hodin. Kapacita účastníků je striktně omezena (20-30 osob, vyjma animační dílny s 10 účastníky). Podmínkou je online rezervace a zakoupení platné vstupenky na festival (netýká se filmových tvůrců s filmy na festivalu). Přednost mají filmový tvůrci, jejichž snímky byly zařazeny do festivalu.

 
Master class Cinema Open

Cinema Open doprovodný vzdělávací program - rezervace

Tímto závazně stvrzuji zájem o vzdělávací program a předložení platné vstupenky z festivalu při vstupu (k zakoupení v pokladně kina).
Výběr Master class - přednášky - dílny Master class Slobodanka Radun
přednáška Kamil FIla
animační dílna
Upozornění: Rezervace jsou ukončeny. Master class Jan Hřebejk/Petr Jarchovský jsou obsazené. V případě nevyužití rezervace a vzniku volného místa je možno vstoupit i bez rezervace se zakoupenou platnou vstupenkou. Přednost mají rezervovaní pod čarou.
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové