Divadelní setkání 2017

 

 

ds  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. – 9. dubna 2017

Divadlo Drak Hradec Králové

 

Postupové kolo celostátní přehlídky Loutkářská Chrudim a přehlídky dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna.

 

Lektorský sbor:

Nina Malíková, teatroložka a pedagožka

Anna Hrnečková, divadelní lektorka, pedagožka

Jakub Hulák, odborný pracovník Nipos-Artama

Tomáš Jarkovský, dramaturg Divadla Drak

Jaromír Vosecký, scénograf

 

*Dětské soubory – DS

*Loutkové soubory – L

 

 

SOBOTA 8. DUBNA 2017

 

10.00 – 10.25                                                                    

jeviště hlavní scény

*DS

Dramatický kroužek ZŠ Železnická, Jičín

inspirováno dle Karla Čapka: Jak děláme divadlo

 

10.40 – 11.05                                                                    

studiová scéna Labyrint

*DS – L

Convivium, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

K. J. Erben: Otesánek

 

11.20 – 11.30                                                                    

jeviště hlavní scény

*DS

ZUŠ Třebechovice pod Orebem                        

lidové říkadlo/Drahomíra Francková: Červená Karkulka

 

11.45 – 12.10                                                                    

studiová scéna Labyrint

*L

Malé dvě, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

inspirováno dle Václava Říhy: Ubrousku, prostři se!

 

12.25 – 12.50                                                                    

jeviště hlavní scény

*DS-L

Heš! ZUŠ Nový Bydžov

Henry van Dyke: Legenda o čtvrtém králi

 

 

13.40 rozborový seminář a program pro děti

 

 

15.25 – 15.55                                                                    

studiová scéna Labyrint

*DS

DS SKOČ, Česká Skalice

Lucie Prouzová a soubor, Ludvík Aškenazy: Já to prostě nechápu, aneb Eva může a já ne?!

 

16.35 – 17.10                                                                    

studiová scéna Labyrint

*L

JAKKdo, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

inspirováno dle bratří Mrštíků: Musí to bét?

 

16.35 – 17.05                                                                    

„Plovoučka“ – kapacita omezená

*L

Mikrle, Kolegium hraběte Šporka, Jaroměř

Karel Čapek: Šlépjej

 

17.25 – 18.00                                                                    

studiová scéna Labyrint

*L

JAKKdo, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

inspirováno dle bratří Mrštíků: Musí to bét?

 

17.25 – 17.55                                                                    

„Plovoučka“ – kapacita omezená

*L

Mikrle, Kolegium hraběte Šporka, Jaroměř

Karel Čapek: Šlépjej

 

 

19.00 – 20.30 rozborový seminář a program pro děti, které ještě nešly spát

 

 

NEDĚLE 9. DUBNA 2017

 

10.00 – 10.15                                                                    

jeviště hlavní scény

*DS

Divadlo Jesličky Josefa Tejkla, Hradec Králové           

František Hrubín, Drahomíra Francková: O neposlušných kůzlátkách

 

10.40 – 10.55                                                                    

jeviště hlavní scény

*DS-L

ZUŠ Chlumec nad Cidlinou                                             

RomanaHlubučková a soubor: Z.I.P. - agentura

 

11.10 – 11.25                                                                    

jeviště hlavní scény

*DS

Studio Šrámkova domu, Sobotka                                 

Daisy Mrázková: Haló, Jácíčku

 

11.40 – 12.00                                                                    

jeviště hlavní scény

*DS

Studio Šrámkova domu, Sobotka                                 

Mark Twain: Nenapravitelný Tom

 

12.15 – 12.30                                                                    

studiová scéna Labyrint

*DS

DS Poškoláci, DDM Týniště nad Orlicí

Jana Bahníková a soubor: Víc, než si myslíš                                                 

 

12.45 – 13.10                                                                    

jeviště hlavní scény

*L

Blechy, Jaroměr

Jana Dvořáčková a soubor na motivy indické pohádky: Za pohádkou pohádka

 

 

14.00 – 15.30 vyhlášení výsledků, rozborový seminář a program pro děti

 

ZÁVĚR PŘEHLÍDKY

Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové