Domovská stránka > Foto > Výstavní činnost > Fotografická výstava Vladimíry Bednářové - Plockové

Fotografická výstava Vladimíry Bednářové - Plockové

2.  – 30. května 2013
Informační centrum, Gočárova 1225, Hradec Králové
 
Výstava otevřena PO – PÁ  8.00 – 18.00 hodin
 
Vladimíra Bednářová – Plocková
Fotografie
 
Výstava Bednářová – Plocková foto 1Vladimíra Bednářová, rozená Plocková, je potštejnskou rodačkou. Narodila se v roce 1962 v učitelské rodině.
Otec Vladimír Plocek se věnuje malířské tvorbě již několik desetiletí a je majitelem Galerie P v Potštejně, kde  často vystavuje díla nejen svá, ale i díla jiných autorů.
 
Po studiu na technické střední škole se dlouhý čas věnovala rodině. Genetické vlohy se ovšem nezapřely. Když před 5 lety dostala do ruky klasickou jednookou zrcadlovku Nikon, objevila v sobě cit pro detail a barevnost okamžiku. Záhy přesedlala na digitální fotografii a začala svá dílka, hraničící s výtvarným obrazem, editovat na počítači.
Výstavu velkoformátových digitálních fotografií prezentovala v  Galerii Bělečko, v čajovně U Poutníka v Hradci Králové, na zámku v Kvasinách, v Ústí nad Orlicí a též zapůjčila některé fotografie do otcovy galerie. Kromě fotografování se v poslední době pokouší i o barevné kompozice v malbě.
 
Zkuste se podívat na svět jejíma očima. Zjistíte, že je pestrý a barevný a že stojí za to se pozastavit třeb a nad dešťovou kapkou
 
Výstava Bednářová – Plocková foto 2
 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové