Otevřeno Po –Pá  8.00 – 17.30 hodin

JWOC výstava foto 3

Petr Háp
z Hradce Králové

Výběr fotografií z Mistrovství světa v orientačním běhu juniorů (JWOC) - 30.6.2013 do 7.7.2013.

Jedním z fotografů na JWOC Tour byl i Petr Háp, který se vám svými fotografiemi snaží přiblížit atmosféru tohoto sportovního běžeckého svátku. Fotografie, které máte na výstavě možnost zhlédnout, byly pořízené v průběhu celého týdne, kdy se mistrovství světa konalo a to jak v terénu, tj. v lese při závodě, tak i při slavnostním ceremoniálu.  Fotografie dále přibližuji i prostor cílového koridoru závěrečných štafet, kde se Česká republika umístila v obou kategoriích juniorek a juniorů na prvním místě.