Domovská stránka > Aktuality > Kalendář akcí - ČERVEN 2018

Kalendář akcí - ČERVEN 2018

Je tu zbrusu nový přísun novinek z Impuls Hradec Králové.

Již zítra ve středu 6. 6. od 16:30 je to například vernisáž výstavy Atmosféra divadelního festivalu, která se koná v Knihovně města Hradec Králové ve Wonkově ulici, a která vás především navnadí na kvapem se blížící divadelní hemžení.

sobotu 16. 6. umožní výtvarníci v Královéhradeckém a z části i v Pardubickém kraji nahlédnout do procesu tvoření, a to při 6. ročníku výtvarného festivalu Den otevřených ateliérů.

A pak je to jsou aktivity v rámci festivalu Divadlo evropských regionů a Open Air Program, do kterého se také svojí troškou zapojujeme. Můžete nás tak ve dnech 25.-28. 6. přijít navštívit, po tyto čtyři festivalové dny od 17-19 hod. máme připraveny workshopy a prohlídky našich prostor. Rádi Vás uvidíme.

A na závěr tu máme důležité upozornění týkající se nařízení GDPR. Máte-li zájem i nadále získávat informace z naší příspěvkové organizace, prosím o registraci vašeho e-mailu a udělením souhlasu pro toto zasílání. Na této stránce jsou uveřejněni zásady zpracování osobních údajů - http://www.impulshk.cz/gdpr.html.

Vřelé díky za spolupráci a těšíme se na viděnou na některé z akcí.

Kalendář na měsíc ČERVEN ke stažení ZDE

Každý měsíc pečlivě vybíráme a připravujeme ty nejdůležitější informace o akcích, probíhajících kurzech, zajímavých seminářích a přednáškách. Měsíční kalendář akcí můžete stahovat na webových stránkách, případně se přihlásit k jeho odběru na e-mail: info@impulshk.cz

 
 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové