Domovská stránka > Aktuality > Kalendář akcí - ČERVENEC - SRPEN 2018

Kalendář akcí - ČERVENEC - SRPEN 2018

Je tu zbrusu nový přísun novinek z Impuls Hradec Králové.

V dvouměsíčním kalendáriu naleznete tipy na letní fotografické výstavy, které je možné zhlédnout především v Hradci Králové, ale i na zámku Linhartovy v Moravskoslezském kraji.

I v našich prostorách o prázdninách naleznou místo 2 příměstské tábory pořádané ve spolupráci s Galerií moderního umění. A pro dospělé tvůrce jsme připravili víkendový kurz speciální techniky – dřevěné fotografování.

Našimi tipy na kulturní výlety jsou 88. ročník festivalu Jiráskův Hronov, který se koná 3.-11. srpna - http://www.jiraskuvhronov.eu/ a 80. světový festival neprofesionálních filmů UNICA, který se koná 31. 8.-9. 9. v Blansku - https://www.unica2018.cz/. Na nich se mimo jiné také setkáte s laureáty přehlídek, které jsme letos na jaře pořádali.

Přejeme Vám krásné a pohodové léto.

Kalendář na léto ke stažení ZDE

Každý měsíc pečlivě vybíráme a připravujeme ty nejdůležitější informace o akcích, probíhajících kurzech, zajímavých seminářích a přednáškách. Měsíční kalendář akcí můžete stahovat na webových stránkách, případně se přihlásit k jeho odběru na e-mail: info@impulshk.cz

 
 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové