Domovská stránka > Aktuality > Kalendář akcí - KVĚTEN 2018

Kalendář akcí - KVĚTEN 2018

Je tu zbrusu nový přísun novinek z Impuls Hradec Králové.

K Vaší pozornosti zejména doporučujeme pražskou výstavu Česká divadelní fotografie, na které se realizačně spolupodílíme, ale především na ni můžete mimo jiné zhlédnout vítězné fotografie frekventantů kurzů, které Impuls pořádá.

12. května proběhne v Jaroměři krajské postupové kolo scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec...

Na přehlídku filmové tvorby žáků základních a středních škol se můžete vydat 16. května na studentský festival Náchodská Prima sezóna.

Nově jsme přidali do nabídky k nekomerčnímu využití prostory pro kulturní, uměleckou či vzdělávací činnost - http://www.impulshk.cz/prostory.html .íme, že Vás nabídka akcí osloví a některou z nich navštívíte.

Kalendář na měsíc KVĚTEN ke stažení ZDE

Každý měsíc pečlivě vybíráme a připravujeme ty nejdůležitější informace o akcích, probíhajících kurzech, zajímavých seminářích a přednáškách. Měsíční kalendář akcí můžete stahovat na webových stránkách, případně se přihlásit k jeho odběru na e-mail: info@impulshk.cz

 
 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové