Domovská stránka > Divadlo > Loutkové divadlo > Loutkové divadlo 2012

Loutkové divadlo 2012

 
Postupová loutkářská přehlídka souborů na celostátní přehlídku Loutkářská Chrudim
13. – 15. dubna 2012, Hradec Králové, Divadlo DRAK

Uzávěrka přihlášek : 5. března 2012
 
Přehlídka je otevřená souborům bez ohledu na jejich regionální příslušnost.Přehlídky se mohou zúčastnit amatérské soubory a jednotlivci z celé České republiky, které využívají principů loutkového divadla. Každý soubor se může soutěžně zúčastnit se stejnou inscenací pouze jedné krajské přehlídky, která je postupovou na Loutkářskou Chrudim. Pokud ovšem nebyla tato inscenace krajskou porotou na LCH vybrána nebo nebyla přijata programovou radou, může se soutěže zúčastnit v příštích letech znovu. Neúspěch v soutěži (ani opakovaný) však nevylučuje možnost účasti v otevřeném programu. Odborná porota postupové loutkářské přehlídky může do programu nominovat jednu inscenaci a doporučit libovolný počet inscenací.


61. Loutkářská Chrudim je koncipována jako celostátní přehlídka a dílna amatérského loutkářství ve všech jeho formách a projevech.  Posláním přehlídky je umožnit setkání amatérských loutkářů na celorepublikové úrovni, prezentaci a konfrontaci výsledků práce loutkářských souborů i jednotlivců v dané sezóně. Hlavním cílem přehlídky je podpora zájmu o loutkářství, kultivace amatérského loutkového divadla a jeho propagace ve společnosti prostřednictvím vzdělávacích seminářů, hlavního a doprovodného programu.

 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové