Domovská stránka > Aktuality > Nová posila týmu se představuje

Nová posila týmu se představuje

Výběrové řízení na pozici koordinátora vyhrál Jaroslav Souček. Dlouholetý lektor a trenér v oblasti vzdělávání dospělých. Oslovil nás velmi promyšlenou koncepcí, ale i energií a nadšením. Posuďte sami.

"Moje profesní kariéra je úzce spojená se vzděláváním dospělých. Mám za sebou více jak desetiletou praxi ve firemním vzdělávání. Spoluvytvářel jsem a zaváděl systém odborného vzdělávání a rozvoje pracovníků v ČSOB, a.s. a Pražské plynárenské, a.s. Vedl jsem týmy interních trenérů a lektorů. Sám jsem působil a působím jako lektor soft skills i hard skills. 

Vystudoval jsem magisterský program Pedagogika, obor Andragogika. Jsem držitelem certifikátu profesní kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání. Absolvoval jsem desítky kurzů, školení a tréninků nejen jako účastník, či lektor, ale i jako organizátor, pořadatel a tvůrce.

Celý svůj život jsem aktivně činný v amatérské kultuře, především pak v divadle. Je to můj „celoživotní kůň“. Působím jako divadelní režisér a předseda divadelního spolku DS Kolár Police nad Metují. Věnuji se divadelní práci nejen s dospělými, ale i s mládeží.

Vloni jsem byl zvolen do Rady Města Police nad Metují, kde se především zaměřuji na kulturu a vzdělávání. Jsem členem Rady Volného sdružení východočeských divadelníků (VSVD) a nově také působím jako dokumentarista Paměti národa.

Po více jak dvacetileté kariéře v korporátním světě jsem se totiž rozhodl odejít a věnovat se už jen tomu, co mi dává smysl a naplnění.  A proto jsem v Impulsu.

Pro začátek se budu věnovat identifikaci vzdělávacích potřeb. Oslovím širokou organizovanou i neorganizovanou  východočeskou veřejnost a zjistím, co jim chybí, co by ocenili a co by jim pomohlo při jejich tvorbě za oblast vzdělávání.

Rozšířím stávající nabídky uměleckého vzdělávání  - nové kurzy, semináře, obory, cílové skupiny; vzdělávání krátkodobé, jednorázové i dlouhodobé systémové, modulové.

A nakonec vytvořím novou nabídku vzdělávacích akcí na rok 2019/2020 – Katalog všech vzdělávacích akcí, který zveřejníme v září 2019.

Těšíte se? Já moc."

Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové