Domovská stránka > Divadlo > Audimafor > Program Audimaforu 2012

Program Audimaforu 2012



Středisko amatérské kultury Impuls Hradec Králové a Volné sdružení východočeských divadelníků ve spolupráci s Divadlem DRAKs finanční podporou Královéhradeckého kraje a Ministerstva kultury ČR

AUDIMAFOR
2012
30. března – 1. dubna, Divadlo Drak Hradec Králové

postupové kolo celostátní přehlídky experimentujícího divadla Šrámkův Písek, přehlídky studentských divadelních souborů Mladá scéna a divadel poezie Wolkerův Prostějov.


program:

pátek 30. března
13.30 – 14.10 - studiová scéna Labyrint
DREJG Náchod
Zděnek Frýba: Potopa 
Režie: Štěpán Macura

15.30 – 16.30 - studiová scéna Labyrint
TRIARIUS, Česká Třebová
Eva, Marcela, Dagmar; Tomáš Kudrna; Josef Jan Kopecký, TRIARIUS
To všechno z lásky 
Režie: Josef Jan Kopecký

17.00 – 18.00 - jeviště, hlavní scéna
JEZLE, SPD LDO ZUŠ Střezina Hradec Králové
kolektiv JEZLE, Eliška Bartošová, Denisa Nechvílová 
Móda, sex a trápení, sonda se zpěvy a tanci do duše pubertálních dívek 
Režie: Ema Zámečníková

19.00 rozborový seminář

20.00 – 20.50 - studiová scéna Labyrint
Divadlo DNO a divadlo Na Cucky, Brno
Jiří Jelínek: IDOLLS 
Režie: Jiří Jelínek
 
21.15 – 22.00 - jeviště, hlavní scéna
Divadlo Tří, Pardubice
Tomáš Novotný: Úředničunina 
Režie : Divadlo Tří
 
22.30 rozborový seminář
 
23.30 – 00.30- propadliště
Q10
F.H.Král, Jose Triana  : Obsese 
Režie: F.H. Král
 
sobota 31. března
 
10.00 – 11.30 - studiová scéna Labyrint
Někdo, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř
Jakub Maksymov – inspirováno povídkou Thomase Manna Zaměněné hlavy 
Kálí, namó namá 
Režie : Jarka Holasová a Jakub Maksymov
 
LS Mikrle, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř
Soubor a Jarka Holasová: Hotel 
Režie : Jarka Holasová a soubor
- studiová scéna Labyrint
 
13.00 rozborový seminář
 
13.30 – 14.30 - jeviště, hlavní scéna 
a 14.45 – 15.45 - jeviště, hlavní scéna 
TRIARIUS, Česká Třebová
Lubor Kasal, Tom Kirkwood: Orangutan v továrně 
Režie: Laco Špais, Josef Jan Kopecký
 
16.15 rozborový seminář
 
17.00 – 17.50 - studiová scéna Labyrint
Divadlo EXIL Pardubice
Lucie Hašková: Teskná groteska     
Režie: Lucie Hašková
 
19.30 – 21.00 - jeviště, hlavní scéna 
Q10
William Shakespeare: Mnoho povyku pro nic... 
Režie: Filip Huml
 
21.30 – 22.20 - studiová scéna Labyrint
D.R.E.D. &  J.S.T.E. Kladsko Pražsko
IKONANTA 
Autor a režie: Pumr
 
23.00 rozborový seminář
 
neděle 1. dubna

10.00 – 10.20 - studiová scéna Labyrint
Hana Voříšková a Matěj Pospíšil, Choceň
Hana Voříšková, volně na motivy pohádek A.S.Puškina a bratří Grimmů
O zlaté rybce 
 
10.45 – 11.45 - jeviště, hlavní scéna 
Geisslers Hofcomoedianten 
Geisslers Hofcomoedianten: Don Juan aneb Strašlivé hodování   
Režie: Petr Hašek
 
13.00 rozborový seminář
 
14.00 – 15.10 - studiová scéna Labyrint
Divadlo Jesličky Josef Tejkla, stálá scéna ZUŠ Střezina Hradec Králové
Antonín Přidal: Sáňky se zvonci 
Režie: Zdeněk Tesař
 
16.00 rozborový seminář + závěr

Detailní program v PDF
 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové