Domovská stránka > Film > Filmové soutěže > Program Náchodské Prima sezóny 2016

Program Náchodské Prima sezóny 2016

NPS logo.png
Náchodská prima sezóna 2016      
 
                                                                                    
10. ročník soutěže studentských filmů
Středa 11. května 2016
 
Kino Vesmír Náchod – malý sál videoprojekce
 

Rámcový program:
10, 00 – 10,10 zahájení soutěže
10, 10 – 11,35 1. blok filmů 85´
11, 40 - 12,20 pohovory 40´
12, 20 – 13, 20 přestávka na oběd 60´
13, 20 – 14, 50 2. blok filmů 90´
15, 00 – 15, 40 pohovory 40´
15, 45 – 17,05 3. blok filmů 75´
17,10 - 17,40 pohovory 30´
17, 45 vyhlášení výsledků

PROGRAM SOUTĚŽNÍ PROJEKCE
 
Soutěžní bloky:
1.blok 80 10, 10 – 11,35 85´

HUDBA A ŽIVOT A 11:27 
Skupina dětí ZŠ Masarykova, Krupka

VETERÁNEM ČESKÝM RÁJEM D 03:49 
Tereza Kráčmarová, Lázně Bělohrad 

EL AVENTURERO ACADÉMICO H 05:28 
Ondřej Černý, Plzeň 

ŽIDLE A 02:18 
Lukáš Zeman, Ústí nad Labem 

JAK SPRÁVNĚ (NE) TOPIT
AP 09:24 
David Fréhar, Opava 

PEJSEK ČŮRÁ A 00:20 
Jakub Ducháč, Machov 

TALISMAN ŽIVOTA H 05:55 
Michaela Jeřábková, Kostelec nad Labem 

RUSÁK H 10:32 
Efim Groutskij, Praha 

Film o filmu KDO CHCE MOC, NEMÁ NIC R 03:48 
Vojtěch Hlavizna, Police nad Metují 

KDO CHCE MOC, NEMÁ NIC H 02:37
Nikolas Letzel, Police nad Metují

S ROSNIČKOU NAPŘÍČ BIOTOPY A 17:00 
ZUŠ Rožmitál pod Třemšínem 

KOUZLO SETKÁNÍ H 08:37 
Ester Hošťálková, Zašová - Valašské Meziříčí 


2. blok 13,20 – 14,50 90´


EXPOZICE H 07:35 
David Bumbálek, Pelhřimov 

FRANCIE – VÝMĚNNÝ POBYT GFPVM D 06:44 
Jan Pavelka, Zašová, Valašské Meziříčí

VNITŘNOST E 15:43 
Gabriela Palijová, Žabokrky - Hronov 

BOŽSKÁ OCHRANA
A 00:57 
Petr Klepetko, Ústí n. L. 

PEŘINA H 10:15 
Dominik Kalivoda, U Školek 991, 570 01 Litomyšl 

POMSTA
H 44:20 
David Balda, Hradec Králové


3. blok 15,45 - 17, 05 75´


PROJEKT ČERNÁ VODA
H 32:00 
Jiří Česák, Pardubice 

ŽÁDNÝ PROBLÉM H 01:51 
Lukáš Hofman, Velká Jesenice

KONEC PLZEŃSKÉHO ANDĚLA A 02:12 
Justýna Černíková, Plzeň 

DON´T BE AFRAID
H 39:40 
Taneční skupina Náchod 
 
 
Porota soutěže
Prof. Rudolf Adler, FAMU Praha
Mgr. Jarmila Šlaisová, Hradec Králové
Ondřej Krejcar, Impuls Hradec Králové

Studentská porota
Bude sestavena ze studentů středních škol v Náchodě.
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové