Domovská stránka > Film > Filmové soutěže > Program Náchodské Prima sezóny 2017

Program Náchodské Prima sezóny 2017

NPS logo.pngSOUTĚŽ STUDENTSKÝCH FILMŮ
Středa 10. května 2017
Kino Vesmír, Kinokavárna, Náchod
PROGRAM

10, 00 – 10, 10 zahájení soutěže

10, 10 – 11, 35 projekce 1. soutěžní blok 85´
11, 40 – 12, 20 pohovory s porotou, rozbory filmů 40´

12, 20 – 13, 20 oběd

13, 20 – 14, 50 projekce 2. soutěžní blok 90´
15, 00 – 15, 40 pohovory s porotou, rozbory filmů 40´

15, 45 – 17,05 projekce 3. soutěžní blok 75´
17, 10 – 17,40 pohovory s porotou, rozbory filmů 30´

17, 50 vyhlášení výsledků, předání cen, zakončení soutěže
 
SOUTĚŽNÍ PROJEKCE - NPS 2017

1.BLOK

01. RÁNO 05:58 E
Lukáš Ganišin, Praha

02. MOJE OČI VIDĚLY 07:00 E
Jakub Gabrhel, Ostrava

03. GAME OVER 07:00 H
Lukáš Roubíček, Hradec Králové

04. ROPE SKIPPING 04:23 D
Karel Galeta a kol., Valašské Meziříčí

05. NÁRODY MĚJTE SE RÁDY 02:37 A
Kolektiv žáků ZUŠ Karolinka

06. BERAN NA KLÍČEK 15:07 H
Anna Korecká, Brno

07. LAMPIČKA 02:16 H
Nikolas Letzel, Police nad Metují

08. GENERACE 09:52 H
Michaela Kristková a kol., Valašské Meziříčí

09. PAKŮŇ 00:54 A
Michaela Šolcová, Plzeň

10. LOUTKA 14:36 D
Denis David Procházka, Praha

11. ROVNÁTKOVÁ PETRA 03:43 H
Zuzana Berná, Hranice – Ústí

12. COMPOSE YOUR WORLD 03:40 D
Filip Alex Svoboda, Brno


2.BLOK

13. HORA 09:59 D
Anežka Horová, Denisa Piskorová, Praha

14. NIKOLASŮV ČERVENÝ BALÓNEK 06:58 H
NAŠA TV, ZUŠ Police nad Metují

15. KOLEM NÁS 07:13 D
Filip Alex Svoboda, Brno

16. STRACH 03:51 E
Zuzana Zavadilová, Kroměříž

17. AGAMA VOUSATÁ 02:27 D
Tadeáš Pultar, Mikuláš Hrbáček, Ostrava

18. KRČMOV – FELDKRECHSEN 16:57 D
Lukáš Rybka, Hradec Králové

19. MATVEI / ELISABETH 10:00 D
Efim Groutskij, Praha

20. ŽIVOT GYMPLÁKA 08:09 H
Barbora Honsová a kol., Valašské Meziříčí

21. POZOR LÁSKA! 02:53 H
Patrik Polák, Brno

22. LETADLO NAD ŘEKOU 01:04 A
Tobiáš Pajdla, Ostrava

23. MY SISTER 06:31 H
Kamil Ansorge, Božanov

24. VÝMĚNA 09:47 H
Teodor Alabazov, Praha

3.BLOK

25. TŘI PŘÍBĚHY S MINCÍ 05:40 H
Kolektiv žáků 4. ročníku SSUPŠ Plzeň

26. STÍNY LESA 05:25 E/H
Pavla Mitašová, Stařeč

27. DEN JEZDCE 07:35 D
Lea Žilinská, Klára Španělová, Valašské Meziříčí

28. PREDTÝM, AKO SOM ŤA POZNALA 15:06 H
Kristián Ganobiak, Oravské Veselé

29. SKUTINA 07:23 D
Jaroslav Kopřiva, Skuteč

30. POVĚST O BÍLÉ PANÍ 06:08 A
Jan Stěhule, Plzeň

31. ZÁCHRANÁŘ Z HLUBINY 13:14 D
Martin Novotný, Matouš Kadečka, Michal Petrus, Praha

32. URBEX 06:42 D
Vojtěch Rademacher, Hradec Králové

33. MALÝ SVĚT KÁVY 09:40 D
Radoslav Penkov, Praha


Soutěžní kolekci budou hodnotit
odborná porota : prof. Rudolf Adler, FAMU Praha,
Ondřej Krejcar Impuls Hradec Králové
Mgr. Jarmila Šlaisová, Hradec Králové
a studentská porota: složená ze studentů náchodských středních škol
 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové