Domovská stránka > Film > Filmové soutěže > Program Náchodské Prima sezóny 2015

Program Náchodské Prima sezóny 2015

NPS logo.png
Náchodská prima sezóna 2015       
 
                                                                                    
9. ročník soutěže studentských filmů
Středa 13. května 2015
 
Kino Vesmír Náchod – malý sál videoprojekce
 
PROGRAM
10, 00 – 10, 15    zahájení soutěže
10, 15 – 11, 30    projekce 1. soutěžní blok                    75´
11, 35 – 12, 15    pohovory s porotou, rozbory filmů     40´            
12, 15 – 13, 15    oběd
13, 15 – 14, 30    projekce 2. soutěžní blok                    75´
14, 40 – 15, 20    pohovory s porotou, rozbory filmů     40´    
15, 30 – 16, 45    projekce 3. soutěžní blok                    75´
16, 50 – 17, 30    pohovory s porotou, rozbory filmů     40´
17, 30 – 18, 00    vyhlášení výsledků, předání cen, zakončení soutěže

PROGRAM SOUTĚŽNÍ PROJEKCE
 
1.    BLOK                                                                              

    01. JAK ŠKOLU VIDÍME MY - propagační spot SŠUP          K    03:49                                                                                                                   
    FDO užitá fotografie a média SŠUP UO
    02. JANIČKA A SKOŘÁPKY                        A    07:35                                                                                    
    Jakub Voves, ZUŠ Police n. Met.   
    03. SOUNDTRACK                          A    03:19                                                                                   
    Kolektiv žáků 9. třídy ZŠ Otrokovice
    04. PROČ CHODÍM SPÁT                        K     02:08  
    FDO užitá fotografie a média SŠUP UO
    05. SUDETY                            A    01:35                                                                                                   
    Marie Kaiserová, Plzeň      
    06. HISTORIE JEDNOHO LETADLA                    D    15:37                                        
    David Balda, Hradec Králové                                                                                                                                                                                                                 
    07. JE PÁTEK                            H    02:15                    
    Pavel Vojnar, Opočno
    08.  ŠEST                            K    03:31                                                                         
    Vojtěch Lukeš, Hradec Králové    
    09.  MOJE SESTRA                        D    02:42                                                                                                              
    Monika Řeháková, Ústí nad Orlicí          
    10.  MISE VELKÁ  MORAVA                      A       02:30                                                                                                    
    Výtvarný kroužek ZŠ Otrokovice
    11.  SAVANT – RISE UP                        K    03:58                                                                            
    Antonie Hálková, Černilov
    12.  JAN JAKUB RYBA OČIMA DĚTÍ                    A    17:00                                          
    Matylda Šestáková, Ondřej Pešta, Rožmitál  pod Třemšínem

2. BLOK                             

    13.  TAJEMSTVÍ ZIMY                        H    17:26                                                                     
    Dominik Kalivoda, Litomyšl
    14.  INNER WORLD                        H    05:15                                                                         
    Dominik Ansorge, Police nad Metují
    15.  TRAVELING WITH THE IRON GOLEM – CHINA            A    04:34         
    Jakub Brokl, Pardubice
    16.  MŮJ BRÁCHA RADEK                        D    01:52                                                                   
    Romana Fischerová, Jilemnice         
    17.  BOREDOM                            E    01:56                                          
    Vojtěch Lukeš, Hradec Králové
    18.  FRANTIŠKOVY LÁZNĚ                        A    03:21                                                      
    Jan Stěhule,  Plzeň  
    19.  PŘÍBĚH NAŠÍ ZEMĚ                        A    03:11                                                        
    Hugo Mc Grath, Nymburk, Tereza Sloupová, Lysá n. L.
    20.  CHCI TĚ                            H    05:10                                                                                    
    Jiří Česák, Pardubice
    21.  HOUMLESÁK - TOTÁLNÍ ZKRAT                    K     02:53               
    Tereza Solná a kol., Opava
    22.  SKÁKAL PES…                        A    00:59                                                                         
    Filip Kotala, Opava
    23.  PLZEŇSKÉ METRO                        R    09:50
    Ondřej Černý, Plzeň
    24.  MEDAILON OSOBNOSTI – ANNA                    A    00:48                                                                     
    Eliška Votroubková, Proseč
    25.  PŘEVRÁCENÝ OSUD                        A    01:30                                                                                                   
    Simona Hrachovská, Magdaléna Pišťková, Otrokovice    
    26.  PROKRASTINACE                        K    01:56                                                            
    Kateřina Korečková,  Pardubice   
    27.  ALBERT                            A    03:40                        
    Brokl, Fikejz, Mareš,  Vlasák,  Ústí nad Orlicí


3. BLOK               
                                 
    28.  BUCHLOVSKÁ ČERNÁ PANÍ                    D    18.58                                                                                                                                                       
    Kolektiv žáků  ZUŠ  Uherské Hradiště
    29.  MYSTERIUM SYMPHONIA                    H    06:30                         
    Marie Kurková a kol., Valašské Meziříčí
    30.  LaUNCH                            A    01:00                                                              
    Jiří Fikejz, Ústí nad Orlicí        
    31.  V PROUDU                            A    03:52                                                                                
    Kolektiv dětí LAS Plzeň
    32.  WORMS TALE                            A    00:33                                                                                                  
    Jakub Brokl, Pardubice
    33.  JEN TVÁ                            H    07:18                                                              
    Dominik Kalivoda, Litomyšl
    34.  ODE MLÝNA KE MLÝNU                            K     03:58                                                                                                                                               
    Jan Janás, Velká nad Veličkou
    35.  HOFFMANŮV REPLIKÁTOR                    H    11:28                                                                     
    Franta, Krsek, Kůs, Peterka, Sochorec , Plzeň
    36.   DAYDREAMS –SUN WILL SHINE                    K     04:22                                                                                    
    Martina Chmelíková, Jan Chmelík, Ústí nad Orlicí
    37.   ŘIDIČI                              E       00:52                                                          
    Dominik Fuksa, Otrokovice
    38.  ÚSMĚV NESTOJÍ NIC                        K     02:45                                                                               
    Petra Schoppiková a kol., Opava
    39.   SOCIETY                            E    01:23                                                                                             
    Adriana Hrubanová, Otrokovice
    40.   La FRANCOPHONIE                        A    04:25                     
    Jakub Bartoň, Nový Jičín
    41.    KAMUFLÁŽ                            H    05:00                                      
    Martin Mercl a kol. Hradec Králové                                                                                                                                           

Porota soutěže
Prof. Rudolf Adler, FAMU Praha
Ondřej Krejcar, Impuls Hradec Králové
Mgr. Jarmila Šlaisová, Hradec Králové

Studentská porota
Bude sestavena ze studentů středních škol v Náchodě.

Do soutěže přihlásili filmy studenti ze škol a organizací
Gymnázium a jazyková škola Svitavy
Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí
Slezské gymnázium Opava
Gymnázium Litomyšl
Gymnázium Luďka Pika, Plzeň  
1. Soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové
ZUŠ Police nad Metují
ZUŠ, Uherské Hradiště    
ZUŠ J. J. Ryby, Rožmitál pod Třemšínem   
Střední škola uměleckoprůmyslová, Ústí nad Orlicí   
Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky, Hradec Králové                                   
Filmová akademie Miroslava Ondříčka, Písek
ZŠ Mánesova, Otrokovice
ZŠ Opočno
Animánie o.s., Plzeň   
Vlastivědné muzeum Nymburk
Středisko volného času Radovánek, Plzeň
Junior TV Plzeň
 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové