Domovská stránka > Divadlo > Činoherní a hudební divadlo > Podrobný program divadelní přehlídky v Červeném Kostelci

Podrobný program divadelní přehlídky v Červeném Kostelci

Impuls Hradec Králové, Městské kulturní středisko Červený Kostelec, Divadelní soubor NA TAHU při MKS Červený Kostelec a Volné sdružení východočeských divadelníků
za finanční podpory Královéhradeckého kraje a Ministerstva kultury ČR
 
Východočeská přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla
ČERVENÝ KOSTELEC 2014
Divadlo J. K. Tyla, 26. února - 2. března 2014
 
Červený Kostelec foto 2
 
 
PROGRAM
 
Středa 26. února
 
19.30 hod.
DS Jiráskova divadla Hronov                                                                     
Anton Pavlovič Čechov: TŘI SESTRY
22.30 hod. – rozborový seminář
 
 
Čtvrtek 27. února
 
11.00 hod.
DS Maska, TJ Sokol Česká Skalice                                                             
Karel Čapek: POŠŤÁCKÁ POHÁDKA
12.30 hod. – rozborový seminář
 
16.00 hod.                                                      
Divadlo Exil, Pardubice                                                                              
Donald Churchill: CHVILKOVÁ SLABOST
18.30 hod. – rozborový seminář
 
19.30 hod.
Divadlo A. Jiráska - Jednota divadelních ochotníků Úpice                        
Eugeniusz Szybal : P. R. S. A.
22.30 hod. – rozborový seminář
 
Pátek  28. února
 
10.00 hod.
DS Jirásek Choceň                                                               
F. R. Čech: DÍVČÍ VÁLKA
14.30 hod. – rozborový seminář
 
16.00 hod.
Bystřické národní divadlo, Bystřice nad Pernštejnem                                
Arnošt Goldflam: DÁMSKÁ ŠATNA
18.00 hod. – rozborový seminář
 
 
19.30 hod.
DS NA TAHU při MKS Červený Kostelec                                                
Petr Strnad: SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTI
22.00 hod. – rozborový seminář
 
Sobota 1. března
 
10.00 hod.
Divadlo Exil, Pardubice                                                                              
Alois a Vilém Mrštíkové: MARYŠA
13.00 hod. – rozborový seminář
 
Kino 14.00 hod., 17.45
TRIARIUS, Česká Třebová                                                                        
Jan Procházka: KOČÁR DO VÍDNĚ
 
16.00 hod.
DS Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí                             
na motivy filmové povídky Petra Jarchovského ŠAKALÍ LÉTA
18.30 hod. – rozborový seminář
 
19.30 hod.
Q10, Studio divadla DRAK Hradební ul. Hradec Králové                        
W. Shakespeare: VEČER TŘÍKRÁLOVÝ ANEB COKOLI CHCETE
Režie: Filip Huml
 
22.00 hod. – rozborový seminář – Kočár do Vídně
22.30 hod. – rozborový seminář – Večer tříkrálový
 
Neděle 2. března
 
10.30 hod.
Divadelní skupina TEMNO, Týniště nad Orlicí                              
David Drábek: KOULE
 
14.00 hod. – rozborový seminář
               - závěr
 
Červený Kostelec foto 1
 
Podrobný program přehlídky
 
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové