VSVF logo.png
Domovská stránka > Foto > Sdružení VSVF > Setkání fotografů

Setkání fotografů

Volné sdružení východočeských fotografů a Středisko amatérské kultury IMPULS HRADEC KRÁLOVÉ  
 
Přijměte pozvání
 
Setkání fotografů
26. května 2012
 
Nový zámek u Lanškrouna
GPS: 49°54'7.087"N, 16°34'57.394"E


 
Program:
 
09.30       setkání účastníků-Nový zámek u Rudoltic, informace o průběhu setkání, výběr
                 fotografických skupinek, zadání témat
10.00       vernisáž výstavy Maximální fotografie
10.30       opékání buřtů
11.00       přesun do Lanškrouna, fotografování zadaných témat
14.00       setkání v Lanškrouně na Zámku a instalace dovezených fotografií na šňůrky
15.00       prezentace nafotografovaných témat
16.00       volná diskuze
17.00       ukončení setkání
 
Kontakt:                     
Jana Neugebauerová
IMPULS, Pospíšilova 365
500 03 HRADEC  KRÁLOVÉ
Tel.: 495 582 621, 773 133 740
 
Volné sdružení východočeských fotografů existuje již 17 let a je pravdou, že se členové mezi sebou neznají a neznají ani svoji tvorbu.  Proto se rada VSVS rozhodla zorganizovat historicky 1. setkání členů VSVF. Jak jinak se mohou poznat fotografové, než nad fotografiemi, při práci s fotoaparátem a samozřejmě  jídla.
Můžete se těšit na vernisáž výstavy Maximální fotografie ve sklepení Nového zámku u Lanškrouna.
A protože ve sklepení, obzvlášť v těch zámeckých, bývá vlhko a chlad, hned následně se budeme hřát
u ohníčku a opékat buřty (vegetariáni si přinesou vlastní mrkev nebo „vegeťák“,  pro ostatní budou buřty připraveny). Nesmějí zahálet ani vaše fotoaparáty a bystré oko. Proto pro vás budou čekat i fotografické úkoly, které budete v průběhu celého dne fotografovat samostatně i ve skupinkách. Příroda u zámku i v okolí Lanškrouna je opravdu krásná a fantazie každého z vás je určitě nevyčerpatelná (hlavně ji nezapomeňte doma). Postupně se budeme přesouvat do nedalekého Lanškrouna (cca 2 km) – zdatní pěšky s fotoaparátem na krku, pro ostatní zajistíme převoz automobily. Na Zámku v Lanškrouně budou připraveny šňůry. Na nich proběhne prezentace jedné fotografie, kterou se chcete představit ostatním. Dále zde bude připraven notebook, obrazovka i čtečka karet. To bude vyvrcholení našeho prvního setkání - beseda nad fotografiemi, které jste v průběhu dne nafotografovali a splnili „zákeřné“ úkoly. Jedině, co by nám malinko, ale opravdu malinko mohlo pokazit tvůrčí zapálení je počasí. Nezapomeňte proto, že správný fotograf se chápe fotoaparátu v okamžiku, kdy ho ostatní již schovávají.
Nezapomeňte si přinést fotografii pro svoji prezentaci (na zadní straně podepsanou a k ní popisku se jménem, místem vašeho bydliště a názvem fotografie – bude zavěšena na šňůrku vedle fotografie). Hlavně přibalte dobrou náladu a plno nápadů pro příští setkání.
 
Prosím, vyplňte návratku, kterou můžete poslat buď poštou, nebo elektronicky. Důvodem návratky je zajištění dostatečného počtu buřtů a příprava patřičných kilometrů šňůry pro fotografie.

Návratka Setkání fotografů
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové