Domovská stránka > Aktuality > Vítězný návrh nové vizuální identity

Vítězný návrh nové vizuální identity

Dne 12. března jsme vypsali otevřenou soutěž na návrh nové jednotné vizuální identity (JVI) s termínem přihlášek do 16. 4. Jejím záměrem bylo najít takové grafické řešení, které by podtrhlo nové směřování organizace Impuls Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit coby moderního kulturního, uměleckého a vzdělávacího centra Královéhradeckého kraje a  zároveň jednoduchou formou umožňovalo vydávané materiály a elektronické výstupy k jednotlivým akcím sjednotit tak, aby na první pohled bylo jasné, že je realizuje jedna ORGANIZACE.

Podmínky veřejné soutěže jsou k dispozici na tomto odkazu zde . Do dne uzávěrky se nám sešlo celkem sedm návrhů , ze kterých byl hodnotící komisí jednomyslně vybrán jeden, o kterém jsme přesvědčeni, že nejlépe vystihuje jak podstatu naší organizace, tak i aktivity, kterým se věnujeme.

Tuto představu nejlépe naplnilo hradecké studio Otherwise.cz pod vedením Ondřeje Marka, který se přímo specializuje na tvorbu značek, log a jednotných vizuálních stylů. Již nyní se těšíme ze spolupráce, která bude postupně spatřovat světlo světa a bavit nás všechny. Je to pro nás další IMPULS.

Vítězný návrh Ondřeje Marka (č.6) ZDE

Zápis z hodnocení a pořadí došlých návrhů ZDE 

Doručené návrhy, podle toho jak byly doručeny:

Návrh č. 1 Andrej Ševčík
Návrh č. 2 Michal Čepelka
Návrh č. 3 Martin Petrásek, Zuzana Slavíková
Návrh č. 4 Studio UPUPAEPOP
Návrh č. 5 Vojtěch Petr
Návrh č. 7 Adam Votoček

Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové