Domovská stránka > Ostatní aktivity > Přednes a dramatická výchova > Výsledy regionálního kola dětských recitátorů

Výsledy regionálního kola dětských recitátorů

Výsledková listina regionálního kola dětských recitátorů
16., 17., 23., 24. duben 2012
 
Organizátor: Středisko amatérské kultury IMPULS Hradec Králové
Místo konání: ZUŠ Střezina, Hradec Králové – Divadlo Jesličky

I. kategorie
Počet soutěžících: 21
Porota ve složení: MgA. Klára Litterová, MgA. Jolana Brannyová, Mgr. Lucie Peterková
 
Čestné uznání:
Filip Dubský, Kostelec nad Orlicí
J.Žáček: Kloboukovy trampoty
Kateřina Nigrinová, Broumov
E.Stará: O nečesaných vláskách
Daniela Divišová, Josefov
E.Štanclová: O rozcuchané čarodějnici Evelíně
Filip Hovorka, Černíkovice
H.Doskočilová: Oříšek
Adam Karmin, Hradec Králové
J.Žáček: Ostrov pokladů
Lukáš Rejl, Dvůr Králové n.Labem
V.Steklač: Jak je těžké….
 
Porota udělila cenu:
Dan Janovský, Dvůr Králové n.Labem
Z.Adla: Černoušek Kimi
Matyáš Rosa, Teplice nad Metují
M.Kratochvíl: O botě a tkaničce
 
II. kategorie
Počet soutěžících: 20
Porota ve složení: MgA. Klára Litterová, MgA. Jolana Brannyová, Mgr. Lucie Peterková
Čestné uznání:
Barbora Ptáčková, Dvůr Králové n.Labem
J.Kahoun: Čtení
Mikoláš Melichar, Hradec Králové
M.Macourek: Krocan
Barbora Vacková, Jičín
R.Gosciny: Dělám pořádek
Hynek Pacák, Hořičky
O švestce, která se nemohla rozhodnout
Jakub Heger, Hradec Králové
V.Mikolášek: Jak jsme přestali kouřit
Miroslava Lorencová, Hořičky
K.Čapek: Dášeňka
 
Postup do celostátního kola:
Samuel Suchánek, Hradec Králové
J.Tejkl: Výlet do Alp
Radim Trník, Trutnov
J.Kolář: Slaneček
 
III.kategorie
Počet soutěžících: 18
Porota ve složení: MgA. Filip Huml, Mgr. Monika Janáková, MgA. Jolana Brannyová
 
Čestné uznání:
Pavla Limmlová, Rychnov nad Kněžnou
M.Šedová: Vychovaný občan
J.Badoučková: Pár kroků od podzimu
Jan Skorunka, Hradec Králové
Daniela Fišerová: Osud hrdiny
Edward Lear: Pelikáni
Vojtěch Řehák, Nová Paka
J.Skácel: Sonet jako talisman
R.Fulghum: Snídaně
Kamila Šourková, Sobotka
P.Šrut: Pidiženuška
J.Brukner: Jak namalovat motýla
Žofie Buchalová, Sobotka
L.Aškenázy: Svatba
I.Wernisch: Zvrhlík
Jan Kňážek, Rokytnice v Orlických horách
J.Grossmann, M.Šimek: Mé příhody z dětství
J.Žáček: Vesnická
 
Postup do celostátního kola:
Anna Šidáková, Trutnov
P.Nikl: Pohádka o lásce a žalu
E.Jandl: Přezkoušení gramodesky
David Klíma, Rokytnice v Orlických horách
L.Aškenázy: Vajíčko
J.Žáček: Několik možností
 
 
IV.kategorie
Počet soutěžících: 15
Porota ve složení: PhDr. Jan Dvořák, Mgr. Monika Janáková, MgA. Jolana Brannyová
 
Čestné uznání:
Denisa Bubská, Kostelec nad Orlicí
Z francouzské galantní poezie: Bílá laň
M.Macourek: O Kateřince a tlustém červeném svetru
Kateřina Linková, Sobotka
P.Hartl: Lechtivá lavička
J.Suchý: Z deníku praktické dívky Zuzany
Karolína Feixová, Hořice
L.Kubátko: Monolog Lindy
J.Suchý: Střela
 
Postup do celostátního kola:
Sára Bouzková, Hořice
T.Klus: Nina
J.Suchý: Přesný čas
Michal Greguš, Rokytnice v Orlických horách
R.Fulghum: Je únor. Ráno.
L.Ferlinghetti: Svět je báječné místo
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové