Domovská stránka > Film > Vzdělávání > Workshop natáčení na mobilní telefon

Workshop natáčení na mobilní telefon

Filmová dílna k seznámení základních postupů pro práci s dostupnou video kamerou v mobilním telefonu a následnému zpracování videa

smartphone-789625_1920Chtěli byste se naučit lépe ovládat videokameru ve vašem telefonu? Chcete mít hezčí záběry s bohatší střihovou skladbou? Nevíte si přesně rady jak na to?

Pak je tu pro vás ideální možnost si osvojit základy filmového řemesla v připravovaném intenzivním jednodenním pracovním semináři se zaměřením na práci s všudypřítomnou kamerou ve vašem mobilním telefonu. I s touto integrovanou kamerou jdou natočit skvělé filmy, chce to jen vědět jak na to a použít to správné příslušenství.  Dílnu povede dlouholetý filmař, střihač a zvukař Allan Šubert.

 

 

 

 

 

sobota 23. února 2019

Impuls Hradec Králové

Tomkova 139/22, 500 03  Hradec Králové

9 -17h

Cena 500,- Kč

Uzávěrka přihlášek: 18.02.2019

Maximální počet účastníků 12.

 

Natáčení mobilNáplň semináře:

Kamera - Technika

- nastavení kamery

- příslušenství k telefonu na natáčení

- GRIP - stattiv, ručka, gimbal

- zvuk

Příprava natáčení:

- námět, scénář

- technický rozbor scénáře

- storyboard

- lokace

- kostýmy atd...

Natáčení:

- základní svícení (3 point)

- kompozice

- bloking

- kontinuita

Střih

- obecné principy (kulešov efekt, pudovkin, francouzká vlna, hollywood)

- praktická ukázka

 

20323001_300x300Lektor

Allan Šubert

Nezávislý filmař, střihač, zvukař a You Tuber

 
Více informací

Kontakt: video@impulshk.cz,  + 420 773 133 744

 

Natáčení na mobilní telefon

Jméno a příjmení
Adresa
Email
Mobil
Tímto stvrzuji zájem o seminář a uhrazení poplatku předem bezhotovostně na základě výzvy k platbě, kterou obdržím v rámci pozvánky na seminář (cca 5 dní před akcí).
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme Váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat Vaše osobní údaje. Proto Vás žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Impuls Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři a to po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři budou shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové