Domovská stránka > Aktuality > Zažít město jinak

Zažít město jinak

Přijďte se na jedno odpoledne podívat na nevšední proměnu historického centra města. V ulicích Tomkova a Klicperova proběhne sousedské setkání místních organizací, podniků, obyvatel, starých známých a neznámých kolemjdoucích. Vytvořte si svůj vlastní program, uskutečněte to, co jste už dlouho chtěli uspořádat. Tato zářijová sobota, je k tomu jak dělaná.

V Hradci Králové se k iniciativě Zažít město jinak připojujeme od roku 2014. Doposud jsme se stěhovali po různých částech města a využívali většinou parky, louky a nábřeží. Letos v září se usídlíme v samotném historickém centru. Během posledních několika let se na hradecké návrší a v blízkosti Galerie moderního umění usídlila řada organizací, gurmánských obchodů, galerií, design shopů, kadeřnictví a vznikly zde nové kavárny. Rádi bychom při tomto sousedském setkání ukázali, že dojít na „staráč“ a dojít jsem pěšky nebo na kole má význam. Že se můžeme sejít v kulisách historického centra a nemusí to být pouze u příležitosti poledního obědu a bujarých večírků.

Na programu nebudou chybět muzika, divadlo, tvořivé dílny pro malé i velké, vernisáž výstavy, gurmánské zážitky, bazárek místních podniků a společné jídlo. Ale především vy.

Přijďte jen tak na čumendu, doneste to, co máte rádi, naučte ostatní nějakou skvělou věc, vezměte si památníček.

Svoji účast nebo podporu prozatím přislíbily tyto organizace: "Ateliér | Salon | dagmar popová", Bez obalu HK, Café Na Kole, Café Gallery, Fox Gallery, Impuls Hradec Králové, Jordi´s, Popošijem a další

Pokud máte sami další nápady, pište na: info@impulshk.cz

 

Bližši informace o projektu a programu naleznete  ZDE

Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail
Jsme příspěvková organizace Královéhradeckého kraje  Královéhradecký kraj logo.png  a příjemci grantů Statutárního města Hradce Králové Město Hradec Králové logo.png a MKČRMinisterstvo kultury logo.png
IMPULS Hradec Králové
centrum podpory uměleckých aktivit
Tomkova 139/22
500 03 Hradec Králové