OSTATNÍ

Především v oblasti vzdělávání se věnujeme i ostatním oborům. Management kulturních organizací je série kurzů, které můžete navštěvovat i jednotlivě. Kladou si za cíl pomoci pracovníkům v kultuře (a nejen kultuře) s oblastmi jako marketing, fundraising, autorské právo ad. Dalším oborem, o který jsme rozšířili naši nabídku je literatura. Ta úzce souvisí s oblastí divadla i recitace. Snažíme se nabídnout komplexní služby, proto se nově věnujeme i literárním kurzům a dílnám. Literární kurz (dvě víkendová setkání) u nás vedl například spisovatel Emil Hakl.

Organizujeme různé výtvarné workshopy, dlouhodobé kurzy kresby a malby pro začátečníky i pokročilé. Spolupracujeme se Střední průmyslovou školou kamenickou a sochařskou v Hořicích.

Plánujeme i hudební kurzy a workshopy. Věnovat se budeme hudbě ve filmu, divadle, ale i samostatně. Do programu workshopů zakomponujeme videomaping, moderování a od nového roku kurzy pro filmové a video tvůrce.

 

 

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.