Menu
Tel: 775 618 414 Po–Pá 8–16 hod.

Scénické obory

Úvod do praktické dramaturgie

Úvod do praktické dramaturgie

Představení dramaturgie jako inscenační složky divadelního díla. Seznámení se základními principy dramaturgického uvažování při tvorbě inscenace a konzultace konkrétních inscenačních záměrů.

Více
Scénografie, scénický objekt a světlo

Scénografie, scénický objekt a světlo

Základy scénografie a divadelního svícení pro amatérské divadelní nadšence. Scénografie a light-design. Scénografie, scénický objekt, světlo! Myšlenka versus materiál! Vertikalita a pohyb! Světlo jako součást scénografie!

Více
Hlasová technika a jevištní řeč

Hlasová technika a jevištní řeč

Užívat hlasu podle skutečných možností svého těla, bez pocitu vnitřního sevření či jakékoli jiné nepohody je snadnější, než se vám možná zdá. Někdy stačí jen začít o něčem trochu jinak přemýšlet, nebo zkusit začít zacházet se svým tělem jinak – vyladit se – sladit tělo, dech a mysl tak, aby nám (i lidem kolem nás) bylo...když mluvíme...zkrátka líp. Pojďme to společně zkusit.

Více
Divadelní produkce aneb produkční a propagační minimum

Divadelní produkce aneb produkční a propagační minimum

Seminář pro každého, kdo někdy přiložil ruku k dílu a možná ani neví, že je produkční. Rady, tipy, triky a třeba i trocha teorie z produkce, managementu, marketingu a PR divadelních projektů i tradičních “kamenných” domů. Praktická tvorba na projektech smyšlených i vámi přinesených.

Více

Každý měsíc je s námi akční

Říjen, 2019

01Říj9:0031(Říj 31)16:00Bezobav

11Říj(Říj 11)0:0013(Říj 13)0:00Javořická vrchovina

15Říj17:3020:00Komiksová dílna

Další akce

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.