Výsledky krajské přehlídky dětských skupin scénického tance

3. dubna 2019 – Divadlo J. K. Tyla, Červený Kostelec

 

Přehlídku pořádá centrum podpory uměleckých aktivit Impuls Hradec Králové a Městské kulturní středisko v Červeném Kostelci s finanční podporou Královéhradeckého kraje a Ministerstva kultury ČR. Na jevišti se vystřídalo 7 základních uměleckých škol, 1 taneční škola. Viděli jsme 18 choreografií a 220 dětských tanečníku.

 

POROTA:

Ludmila Rellichová, předsedkyně poroty

  • taneční pedagožka a choreografka
  • ředitelka tanečního a pohybového studia Magdalena v Jablonci n. N.
  • členka odborné rady ARTAMA

Lenka Jíšová

  • taneční pedagožka a choreografka v ZUŠ B. Smetany v Plzni
  • členka odborné rady ARTAMA

Jana Hryzlíková

  • taneční lektorka a herečka tanečního divadla Honzy Pokusila v Hradci Králové

Jana Portyková

  • zástupce nehudebních oborů ZUŠ Střezina Hradec Králové
  • divadelnice a scénografkaV domečku, ZUŠ Červený Kostelec
 

NOMINACI NA CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKU V KUTNÉ HOŘE ZÍSKALI:

ZUŠ Červený Kostelec

V domečku       

choreografie: Blanka Rejholdová + chlapci                                                                                                

 

ZUŠ Náchod

Kudy kam

choreografie: Jana Faltová

 

NOMINACI NA MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL SOUČASNÉHO TANCE SIRAEX
A DOPORUČENÍ NA CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKU V KUTNÉ HOŘE ZÍSKALA:

ZUŠ Červený Kostelec

V napětí             

choreografie: Blanka Rejholdová                                                                                                    

 

POROTA DÁLE UDĚLILA OCENĚNÍ:

ZUŠ Červený Kostelec, Světlo v tónech, Blanka Rejholdová                                                                                                    

-        za taneční připravenost a citlivost ve skupině

 

ZUŠ Červený Kostelec, V domečku, Blanka Rejholdová + chlapci

-        za celkovou jevištní kompozici a dětský taneční projev 

Kudy kam, ZUŠ Náchod

                                                                                               

ZUŠ Červený Kostelec, V napětí, Blanka Rejholdová   

-         za choreografii, její naplnění ve všech složkách a pedagogické vedení                                                                                                 

 

ZUŠ Červený Kostelec, Vzájemnosti, Blanka Rejholdová                                                                                                    

-        za celkovou kompozici, citlivost a citovost v tanci

 

ZUŠ Červený Kostelec, Od pramínku, Jana Faltová

-        za naplnění tématu v prostoru a pohybu

 

ZUŠ Červený Kostelec, Rozlet, Jana Faltová

-        za naplnění tématu a prožitek v tanci

 

ZUŠ Červený Kostelec, Našlapuj potichu, Zuzana Zítková a dívky

-        za rozmanitost v pohybu a pohybovou připravenost

 

ZUŠ Dobruška, Jak z toho ven?!, Petra Felcmanová a kolektiv

-        za nápaditou spolupráci s kostýmem a interpretaci

 

ZUŠ Hronov, Skrze dotek, Zuzana Zítková

-        za dívčí tanečnost

DSC_6529

                

ZUŠ Hronov, Rozkutálené korálky, Zuzana Zítková

-        za práci s prostorem a pohybovou připravenost

 

Flash, ZŠ Na Ostrově a TJ Sokol Jaroměř, Krabi, Lenka Halašová, Jan Divecký

 -        za výběr tématu

 

Flash, ZŠ Na Ostrově a TJ Sokol Jaroměř, Po nitkách, Lenka Halašová

-        za taneční připravenost

 

Flash, ZŠ Na Ostrově a TJ Sokol Jaroměř, Popadnout dech, Lenka Halašová, Jaruška Kubinová

-        za energii a interpretaci

 

ZUŠ Náchod, Kudy kam, Jana Faltová

-        za ucelený jevištní tvar ve všech složkách a pedagogické vedení

Impuls HK
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.