Program Divadelního setkání 2019
Impuls Hradec Králové a Volné sdružení východočeských divadelníků ve spolupráci s Divadlem Jesličky
s finanční podporou Královéhradeckého kraje a Ministerstva kultury ČR
 

13. - 14. dubna 2019, Divadlo Jesličky, Hradec Králové

Postupové kolo celostátní přehlídky Loutkářská Chrudim a přehlídky dětských divadelních, loutkářských 
a recitačních souborů Dětská scéna

Lektorský sbor: 
Jaroslav Dejl
Jiřina Vacková
Josef Jan Kopecký
 

Dětské soubory – DS, Loutkové soubory – LOU 

Programová brožura ke stažení

 

SOBOTA 13. 4.

Dámy v černém, ZUŠ Bezručova10:00 – 10:20

DS / Studio Šrámkova domu Sobotka

Lada Blažejová: Co takhle čaj, bábi?

podle B. Jacquese Sedm strašidelných příběhů

 

10:40 – 10:50

DS / Čtyřlístek, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou

Jiří Kahoun: Pohádky od Čtyřlístku

 

11:05 – 11:30

DS / Dramatický kroužek ZŠ Železnická, Jičín

Frigyes Karinthy: Chci zpátky školné

 

11:45 – 11:55

DS / Dámy v černém, ZS Bezručova, Hradec Králové

Dámy v černém: Černý kocour

podle E. A. Poa Jáma a kyvadlo

 

12:15 – 12:30

DS / Pod kloboukem, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou

Hana Doskočilová: Jak to chodí u medvědů

 

13:30 – 15:30 rozborový seminář

 

15:30 – 16:10

LOU / Convivium, Jaroměř

Jarka Holasová a soubor: Všech pět mých

podle H. Ch. Andersena Malý a velký Kalouš

 

16:55 – 17:20

LOU / Je to tajný!, Jaroměř

podle J. Préverta Výjev ze života antilopJarka Holasová: A co antilopy?

 

17:50 – 18:10

LOU / Za dveřmi, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou

Romana Hlubučková: O lidech - v hlavní roli zvířata

podle J. Thurbera Karneval

 

18:45 – 19:05

LOU / Mízou do dřeva, Hradec Králové

Pavla Šefrnová Bútorová: Kdyby se ztratili ...

 

19:45 – 21:00 rozborový seminář

 

21:00 – 21:35

Na zdraví!

Desgirafes, Jaroměř

LOU / Desgirafes: Na zdraví!

podle E. A. Poa Král Mor

 

21:50 – 22:15 rozborový seminář

 

NEDĚLE 14. 4.

10:00 – 10:40

DS / Klokan, ZUŠ Střezina, Hradec Králové

Astrid Lindgrenová: Pipi Dlouhá punčocha

 

11:10 – 11:35

LOU / Loutkové divadlo Maminy Jaroměř

Jana Dvořáčková: Kašpárek a princezna z jezera

 

12:15 – 13:00 rozborový seminář

 

13:00 – 13:35

DS / Studio Šrámkova domu Sobotka

Lada Blažejová: Srdce hvozdu

podle M. Paverové Bratr vlk

 

13:45 – 14:25

DS / Divadelní soubor ZUŠ Jičín

Martina Komárková a soubor: A takhle my žijeme…

 

14:50 – 15:30 rozborový seminář

15:30 vyhlášení výsledků

Impuls HK
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.