Víkend divadelního vzdělávání

Vážení divadelníci,
upozorňujeme  a připomínáme  – už jen pár posledních volných míst, tak neváhejte:
již za dva týdny, tj. víkend 2.- 3.listopadu, vypukne VÍKEND DIVADELNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

V tento čas se bude konat:

  • seminář Scénografie a divadelního svícení

účastníci budou mít k dispozici prostory profesionálního divadla, konkrétně Hlavní scénu Divadla Drak vč. technického vybavení a lektora – profesionálního scénografa a výtvarníka Kamila Bělohlávka, držitele ceny Divadelní kritiky za scénografii.
Vyzkoušíte si zde všechny základní druhy divadelních reflektorů a jejich vlastnosti, osaháte si spoustu materiálů používaných pro divadelní scénografii a v neposlední řadě zažijete teoretické i praktické míchání barev.
Více na: Scénografie, scénický objekt a světlo

  • Divadelní produkce aneb Produkční minimum pro spolky a soubory

s lektorkou Terezou Sochovou, výkonnou producentkou a ředitelkou divadelní scény DAMU divadla DISK a odborníkem na autorské právo Michalem Zahálkou, překladatelem a dramaturgem Městských divadel pražských, konaný přímo u nás, v Impulsu Hradec Králové.
Seminář pro každého, kdo někdy přiložil ruku k dílu a možná ani neví, že je produkční. Rady, tipy, triky a třeba i trocha teorie z produkce, managementu, marketingu a PR divadelních projektů i tradičních “kamenných” domů. Praktická tvorba na projektech smyšlených i vámi přinesených.

Více na:
https://www.impulshk.cz/vzdelavani/divadelni-produkce-aneb-produkcni-a-propagacni-minimum/

Frekventanti obou kurzů pak propojíme na společném obědě a společné hodině aneb „produkční u scénografů“!

V případě zájmu neváhejte kontaktovat:
Jaroslav Souček
tel.č.: 603 800 249
e-mail: vzdelavani@impulshk.cz

 

 

 

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.