Vzděláváme

Zajišťujeme cestu k cílevědomé tvorbě

Vypisujeme kurzy s lektory, co znají současné trendy a dáváme vám prostor tvořit. Na kurzech získáte naši oporu, odborné posudky a propagaci svého díla. Během společné cesty se tak budete systematicky rozvíjet.

Pořádáme i postupové přehlídky, které dlouhodobě prezentují práci amatérských umělců v různých oborech. Stačí si vybrat z naší nabídky pro začátečníky i pokročilé, přihlásit se a začít poznávat umění v Centru.

Semináře: Potřebujete teorii vyzkoušet v praxi? Pak pro vás bude ideální seminář, kde si poslechnete přednášku a užijete si praktické cvičení.

Kurzy: Zpátky do škol? Nemusíte, stačí se zapsat do našich dlouhodobých kurzů, které jsou na pololetí nebo semestr, a začít se vzdělávat.

Workshopy: Bez teorie by to nešlo, ale samotné tvoření, to je něco. Proto chystáme spoustu workshopů, během kterých vás podporujeme.

Vzdělávání na klíč: Pomůžeme vám s vybranou uměleckou aktivitou. Organizujeme totiž individuální kurzy, které jsou dělané pro konkrétní skupiny i zájemce. Sestavíme rozsah teorie, zajistíme lektory a vytvoříme vzdělávání na míru. Vyberte si směr, kterým chcete jít a my se postaráme, abyste se v něm zdokonalili.

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.