Menu
Tel: 775 618 414 Po–Pá 8–16 hod.

Divadelní produkce aneb produkční a propagační minimum

Lektorkou bude MgA. Tereza Sochová. Je absolventkou Katedry produkce pražské DAMU. Deset let působila jako vedoucí produkce divadla DISK, poslední dva roky zde působí na pozici ředitelky. Podílela se na řadě alternativních nejen divadelních projektů, především s uměleckou skupinou kolem režiséra Jana Nebeského a herce Davida Prachaře. Jako dobrovolník se několik let podílela na organizace festivalu Prague Pride. Je ředitelkou a výkonnou produkční nezávislého souboru Cabaret Calembour, o. p. s. a externí pedagožkou Katedry produkce DAMU. Přikládáme i rozhovor: https://kulturio.cz/rozhovor-tereza-sochova/

2. a 3.11. 2019 od 10 h
Centrum uměleckých aktivit, Tomkova 139, HK
Cena: 800 Kč, pro členy VSVD zdarma.

Předprodej akce

Nástrahami autorského práva vás provede Mgr. Michal Zahálka. Dramaturg Městských divadel pražských, překladatel z francouzštiny a angličtiny, odborný redaktor v Institutu umění – Divadelním ústavu, člen dramaturgické rady festivalu Divadlo Plzeň, spoluorganizátor festivalu současného francouzského divadla Sněz tu žábu, dříve: pracovník autorskoprávní umělecké agentury Aura-Pont, člen činoherní poroty Cen Thálie, divadelní kritik (Hospodářské noviny, Lidové noviny).

 

Dáme impuls vaší tvorbě!

 

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.